Realizacja usług społecznych dla uczestników projektu pn.: „Centrum Usług Społecznych w Nowogardzie”
CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00337466
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00337466/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-10 14:43
- Lokalizacja
- Nowogard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dfdd6d93-8553-44be-9d9b-21b07f8ad66a
- Identyfikator
- 8561679795
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00337466 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja usług społecznych dla uczestników projektu pn.: „Centrum Usług Społecznych w Nowogardzie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320058492
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 9
1.5.2.) Miejscowość: Nowogard
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-200
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cus@nowogard.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: cus.nowogard.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dfdd6d93-8553-44be-9d9b-21b07f8ad66a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja usług społecznych dla uczestników projektu pn.: „Centrum Usług Społecznych w Nowogardzie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dfdd6d93-8553-44be-9d9b-21b07f8ad66a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00337466
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest współfinansowane ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego + w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUS 331.46.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Krótki opis przedmiotu części 1. zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja pakietu edukacyjnego dla seniorów funkcjonujących w ramach utworzonego w projekcie Klubu Seniora. Zamówienie obejmuje przeprowadzenie specjalistycznych warsztatów edukacyjnych poświęconych bezpieczeństwu osób starszych w życiu codziennym. Celem warsztatów jest zwiększenie świadomości i kompetencji seniorów w zakresie unikania zagrożeń, których mogą doświadczać na co dzień.4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych
80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 49200 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.13. Krótki opis przedmiotu części 2 zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest realizacja działań szkoleniowych, warsztatowych oraz diagnostyczno-profilaktycznych skierowanych do dzieci oraz ich rodziców i opiekunów objętych wsparciem projektowym. Działania mają na celu w szczególności: wzmocnienie kompetencji wychowawczych i społecznych rodziców i opiekunów, rozwój zainteresowań i pasji dzieci, poprawę ich funkcjonowania psychospołecznego oraz wczesną identyfikację i profilaktykę problemów psychicznych i społecznych poprzez specjalistyczne szkolenia, warsztaty oraz diagnozę prowadzoną przez wykwalifikowanych specjalistów.Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
- szkolenia dla rodziców i opiekunów dotyczące problemów XXI w. oraz ich konsekwencji dla rozwoju dziecka,
- warsztaty dla dzieci z zakresu aktywnych form spędzania czasu wolnego, rozwijających zainteresowania i pasje,
- działania z zakresu diagnostyki i profilaktyki zdrowia psychicznego dzieci prowadzone przez wykwalifikowanego specjalistę – psychologa,
- warsztaty dla dzieci z zakresu zdrowia społecznego oraz rozwijania kompetencji społecznych prowadzone przez psychologa
4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85312320-8 - Usługi doradztwa
80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 228200 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie odrębnie w części 1 i w części 2 na podstawie art. 255 pkt 7 ustawy Pzp, z uwzględnieniem art. 263 Pzp.
W obu częściach jako najkorzystniejszą wybrano ofertę Stowarzyszenia Akademia Wspierania Inicjatyw Społecznych „AWIS", Warnkowo 6c, 72-200 Nowogard. Pismem z dnia 8 lipca 2026 r. („Oświadczenie o rezygnacji z podpisania umowy i realizacji zamówienia") wybrany Wykonawca poinformował o rezygnacji z podpisania umów oraz z realizacji zamówienia w części 1 i w części 2, co stanowi uchylenie się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego w rozumieniu art. 263 Pzp.
Korzystając z uprawnienia z art. 263 Pzp, Zamawiający odstąpił od ponownego badania i oceny ofert pozostałych wykonawców i podjął decyzję o unieważnieniu postępowania. W związku z tym zachodzi przesłanka unieważnienia z art. 255 pkt 7 Pzp — odrębnie dla części 1 i części 2.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie odrębnie w części 1 i w części 2 na podstawie art. 255 pkt 7 ustawy Pzp, z uwzględnieniem art. 263 Pzp.
W obu częściach jako najkorzystniejszą wybrano ofertę Stowarzyszenia Akademia Wspierania Inicjatyw Społecznych „AWIS", Warnkowo 6c, 72-200 Nowogard. Pismem z dnia 8 lipca 2026 r. („Oświadczenie o rezygnacji z podpisania umowy i realizacji zamówienia") wybrany Wykonawca poinformował o rezygnacji z podpisania umów oraz z realizacji zamówienia w części 1 i w części 2, co stanowi uchylenie się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego w rozumieniu art. 263 Pzp.
Korzystając z uprawnienia z art. 263 Pzp, Zamawiający odstąpił od ponownego badania i oceny ofert pozostałych wykonawców i podjął decyzję o unieważnieniu postępowania. W związku z tym zachodzi przesłanka unieważnienia z art. 255 pkt 7 Pzp — odrębnie dla części 1 i części 2.
| 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |