Modernizacja przeciwpożarowego wyłącznika prądu (PWP)
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W WIERZBICY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00337729
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00337729/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-10 15:56
- Lokalizacja
- Wierzbica, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e5b0f17f-16e2-45b3-93bf-a685bf1426b8
- Identyfikator
- 7991442061
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00337729 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja przeciwpożarowego wyłącznika prądu (PWP)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W WIERZBICY
1.3.) Oddział zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej w Wierzbicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310410
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Sienkiewicza 37
1.5.2.) Miejscowość: Wierzbica
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-680
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 48/618 20 59
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dpswierzbica@dpswierzbica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dpswierzbica.finn
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://dspwierzbica.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja przeciwpożarowego wyłącznika prądu (PWP)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5b0f17f-16e2-45b3-93bf-a685bf1426b8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00337729
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042491/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja przeciwpożarowego wyłącznika prądu (PWP) w budynku Domu Pomocy Społecznej w Wierzbicy przy ul. Partyzantów 3
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305754
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DPS.271.15.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji przeciwpożarowego wyłącznika prądu (PWP) w budynku Domu Pomocy Społecznej w Wierzbicy przy ul. Partyzantów 3.
W szczególności zamówienie obejmuje:
Demontaż istniejącego układu pomiarowego w rozdzielnicy głównej budynku;
Zmianę lokalizacji agregatu z przygotowaniem podłoża;
Montaż głównego wyłącznika prądu z urządzeniem uruchamiającym;
Montaż złącza kablowo-pomiarowego z układem pomiarowym;
Ułożenie linii kablowych;
Wykonanie uziomów pionowych;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera specyfikacja techniczna wykonania
i odbioru robót budowlanych oraz przedmiarach robót stanowiących załącznik nr 1 do niniejszej SWZ.
Przedmiar robót załączony do niniejszej SWZ (załącznik nr 1 do SWZ) stanowi wyłącznie element pomocniczy, ułatwiający sporządzenie oferty. Wykonawca zobowiązany jest dokonać kalkulacji w oparciu o załączoną dokumentację techniczną z uwzględnieniem zapisów SWZ i załączników do SWZ. Przedmiar robót jest dokumentem pomocniczym i nie zwalnia Wykonawcy z dokonania wizji lokalnej, przy czym Zamawiający określa, że wizja lokalna nie jest obowiązkowa. Wykonawca zrealizuje roboty na swój koszt i ryzyko.
Niniejsze postępowanie nie zostało podzielone na części, gdyż stanowi nierozerwalną całość ze względów technicznych, organizacyjnych oraz ekonomicznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta| 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |