„Świadczenie usług podologicznych dla uczestników projektów realizowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Obornikach”
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00337886
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00337886/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-11 01:05
- Lokalizacja
- Oborniki, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6817cc3e-049f-48a0-a6c0-52f2879791a3
- Identyfikator
- 7871499354
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00337886 z dnia 2026-07-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Świadczenie usług podologicznych dla uczestników projektów realizowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Obornikach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 632001800
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 76
1.5.2.) Miejscowość: Oborniki
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-600
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: 61 2961322
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pomoc@opsoborniki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.opsoborniki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6817cc3e-049f-48a0-a6c0-52f2879791a31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Świadczenie usług podologicznych dla uczestników projektów realizowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Obornikach”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6817cc3e-049f-48a0-a6c0-52f2879791a3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00337886
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00268315/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Usługi konsultacji podologicznych dla klientów Zamawiającego – osób zamieszkałych na terenie Gminy Oborniki.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Zintegrowane Centrum Opieki i Teleopieki w Metropolii Poznań ” (część A), „Aktywny Senior w Dziennym Domu Senior "Jagiellonka" w Obornikach” (część B) oraz „Wsparcie funkcjonowania Klubu Senior+ i Klubu "Miły Dzień" w Obornikach” (część C) .2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OPS.FN.221.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 249753,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
świadczenie usług podologicznych dla wskazanych przez Zamawiającego odbiorców usług, uczestników projektu „Zintegrowane Centrum Opieki i Teleopieki w Metropolii Poznań” – mieszkańców Gminy Oborniki (kod pocztowy 64-600). Zamówienie podstawowe obejmuje wykonanie do 180 usług podologicznych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji obejmującego wykonanie maksymalnie do 120 dodatkowych usług podologicznych ponad zakres zamówienia podstawowego. Skorzystanie z prawa opcji uzależnione będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, liczby uczestników projektu wymagających wsparcia oraz posiadania środków finansowych na realizację zamówienia. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości lub w części. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o realizację zamówienia w zakresie objętym prawem opcji. Przez jedną usługę podologiczną należy rozumieć jedno indywidualne spotkanie z uczestnikiem projektu trwające 60 minut, obejmujące przeprowadzenie wywiadu, ocenę stanu stóp uczestnika projektu, wykonanie podstawowego zabiegu podologicznego oraz przekazanie zaleceń profilaktycznych i pielęgnacyjnych. Usługi będą realizowane od dnia zawarcia umowy do dnia 31 grudnia 2028 r. lub do wyczerpania maksymalnej liczby usług objętych zamówieniem, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi wcześniej.4.5.3.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
98322130-6 - Usługi pielęgnacji paznokci nóg
4.5.5.) Wartość części: 52032 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
świadczenie usług podologicznych dla wskazanych przez Zamawiającego odbiorców usług, uczestników projektu „Aktywny Senior w Dziennym Domu Senior „Jagiellonka” w Obornikach”, mieszkańców Gminy Oborniki (kod pocztowy 64-600). Zamówienie obejmuje wykonanie do 400 usług podologicznych. Przez jedną usługę podologiczną należy rozumieć konsultację podologiczną obejmującą przeprowadzenie wywiadu, ocenę stanu stóp uczestnika projektu, wykonanie podstawowego zabiegu podologicznego oraz przekazanie zaleceń profilaktycznych i pielęgnacyjnych. Jedna usługa podologiczna odpowiada jednemu indywidualnemu spotkaniu z uczestnikiem projektu trwającemu 60 minut. Zakres czynności wykonywanych podczas usługi powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb uczestnika projektu. Usługi będą realizowane od dnia zawarcia umowy do dnia 31 grudnia 2027 r. lub do wyczerpania maksymalnej liczby usług objętych zamówieniem, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi wcześniej.4.5.3.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
98322130-6 - Usługi pielęgnacji paznokci nóg
4.5.5.) Wartość części: 69376 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
świadczenie usług podologicznych dla wskazanych przez Zamawiającego odbiorców usług, uczestników projektu „Wsparcie funkcjonowania Klubu Senior+ i Klubu „Miły Dzień” w Obornikach”, mieszkańców Gminy Oborniki (kod pocztowy 64-600). Zamówienie obejmuje wykonanie do 740 usług podologicznych. Przez jedną usługę podologiczną należy rozumieć konsultację podologiczną obejmującą przeprowadzenie wywiadu, ocenę stanu stóp uczestnika projektu, wykonanie podstawowego zabiegu podologicznego oraz przekazanie zaleceń profilaktycznych i pielęgnacyjnych. Jedna usługa podologiczna odpowiada jednemu indywidualnemu spotkaniu z uczestnikiem projektu trwającemu 60 minut. Usługi będą realizowane od dnia zawarcia umowy do dnia 31 grudnia 2027 r. lub do wyczerpania maksymalnej liczby usług objętych zamówieniem, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi wcześniej.4.5.3.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
98322130-6 - Usługi pielęgnacji paznokci nóg
4.5.5.) Wartość części: 128345,60 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 220 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 220,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 220 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 220 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 220 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 220 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 220 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-07-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |