Dostawa sprzętu medycznego dla Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kołobrzegu
WOJSKOWA SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOŁOBRZEGU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00337915
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00337915/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-11 21:09
- Lokalizacja
- Kołobrzeg, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9ef04b0d-3071-4b85-89d4-bdac3859d0ad
- Identyfikator
- 6711809555
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przyrządy do endoskopii, endochirurgiiUrządzenia sterylizujące, dezynfekcyjne i higieniczne
Wykonawcy
1 przyznane
ENDOELEKTRONIK.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrwinów, PL · lot 1
55 404 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00337915 z dnia 2026-07-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu medycznego dla Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kołobrzegu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJSKOWA SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOŁOBRZEGU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 331052779
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jedności Narodowej 86/88
1.5.2.) Miejscowość: Kołobrzeg
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-100
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: h.dworzanski@wspl.kolobrzeg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: wspl.kolobrzeg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wspl.kolobrzeg1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu medycznego dla Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kołobrzegu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ef04b0d-3071-4b85-89d4-bdac3859d0ad
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00337915
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00087870/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa sprzętu medycznego dla Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kołobrzegu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269088
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WSPL-DL.2612.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 - Dostawa videogastroskopu wraz z instalacją, konfiguracją i uruchomieniem1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla Wojskowej
Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki
Zdrowotnej w Kołobrzegu
2. Głównym miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie Wojskowa Specjalistyczna
Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej ul. Jedności Narodowej
Znak sprawy: WSPL-DL.2612.1.2026
86/88, 78 – 100 Kołobrzeg.
3. Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone zgodnie ze Wspólnym Słownikiem
Zamówień (CPV):
33168100-6 Endoskopy
33191000-5 Urządzenia sterylizujące, dezynfekujące i higieniczne.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2A dla części 1 oraz załącznik nr
2B dla części 2.
5. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części i tym samym dopuszcza składanie
ofert w części. Dopuszcza się złożenie przez Wykonawcę oferty na jedną lub dwie części
zamówienia. Każdy Wykonawca przedłoży tylko jedną ofertę dla danej części, sam jako
reprezentant spółki czy konsorcjum. Złożenie więcej niż jednej oferty w obrębie tej samej
części przez jednego Wykonawcę spowoduje odrzucenie wszystkich jego ofert złożonych w
ramach tej części.
6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
7. Zamawiający nie wymaga złożenia oferty w postaci katalogu elektronicznego.
8. Zamawiający dopuszcza możliwość dołączenia katalogu elektronicznego do składanej oferty.
9. Zamawiający nie zastrzega aby o udzielenie zamówienia mogli ubiegać się wyłącznie
Wykonawcy mający status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz inni
Wykonawcy, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych
organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa
integracja osób społecznie marginalizowanych.
10. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielania w trybie art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy PZP
dotychczasowemu Wykonawcy dostaw, zamówienia polegającego na powtórzeniu
podobnych dostaw.
11. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji
elektronicznej.
12. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych
zadań, o których mowa w art. 60 i art. 121 ustawy PZP.
13. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia wizji lokalnej.
14. Zamawiający nie przewiduje możliwości sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów
niezbędnych do realizacji zamówienia, dostępnych na miejscu u Zamawiającego.
15. Zamawiający nie przewiduje rozliczenia w walutach obcych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33168000-5 - Przyrządy do endoskopii, endochirurgii
4.5.5.) Wartość części: 168000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 - Dostawa automatycznej myjki endoskopowej wraz z instalacją, konfiguracją i uruchomieniem1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla Wojskowej
Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki
Zdrowotnej w Kołobrzegu
2. Głównym miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie Wojskowa Specjalistyczna
Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej ul. Jedności Narodowej
Znak sprawy: WSPL-DL.2612.1.2026
86/88, 78 – 100 Kołobrzeg.
3. Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone zgodnie ze Wspólnym Słownikiem
Zamówień (CPV):
33168100-6 Endoskopy
33191000-5 Urządzenia sterylizujące, dezynfekujące i higieniczne.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2A dla części 1 oraz załącznik nr
2B dla części 2.
5. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części i tym samym dopuszcza składanie
ofert w części. Dopuszcza się złożenie przez Wykonawcę oferty na jedną lub dwie części
zamówienia. Każdy Wykonawca przedłoży tylko jedną ofertę dla danej części, sam jako
reprezentant spółki czy konsorcjum. Złożenie więcej niż jednej oferty w obrębie tej samej
części przez jednego Wykonawcę spowoduje odrzucenie wszystkich jego ofert złożonych w
ramach tej części.
6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
7. Zamawiający nie wymaga złożenia oferty w postaci katalogu elektronicznego.
8. Zamawiający dopuszcza możliwość dołączenia katalogu elektronicznego do składanej oferty.
9. Zamawiający nie zastrzega aby o udzielenie zamówienia mogli ubiegać się wyłącznie
Wykonawcy mający status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz inni
Wykonawcy, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych
organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa
integracja osób społecznie marginalizowanych.
10. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielania w trybie art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy PZP
dotychczasowemu Wykonawcy dostaw, zamówienia polegającego na powtórzeniu
podobnych dostaw.
11. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji
elektronicznej.
12. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych
zadań, o których mowa w art. 60 i art. 121 ustawy PZP.
13. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia wizji lokalnej.
14. Zamawiający nie przewiduje możliwości sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów
niezbędnych do realizacji zamówienia, dostępnych na miejscu u Zamawiającego.
15. Zamawiający nie przewiduje rozliczenia w walutach obcych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33191000-5 - Urządzenia sterylizujące, dezynfekcyjne i higieniczne
4.5.5.) Wartość części: 57000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak ofert niepodlegających odrzuceniu
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 55404,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 55404,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 55404,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ENDOELEKTRONIK. PL Haber Sp.k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 366283394
7.3.4) Miejscowość: Brwinów
7.3.5) Kod pocztowy: 05-840
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 55404,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2026-07-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |