Przebudowa drogi wewnętrznej na dz. nr ew. 491 obręb geodezyjny Młodzieszyn, gmina Młodzieszyn
GMINA MŁODZIESZYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00337918
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00337918/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-11 21:12
- Lokalizacja
- Młodzieszyn, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2ae3a3a8-9d73-4776-8365-3b7f19d91b8e
- Identyfikator
- 8371692019
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00337918 z dnia 2026-07-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej na dz. nr ew. 491 obręb geodezyjny Młodzieszyn, gmina Młodzieszyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MŁODZIESZYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148354
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wyszogrodzka 25
1.5.2.) Miejscowość: Młodzieszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-512
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dbednarek@mlodzieszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://mlodzieszyn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mlodzieszyn.ezamawiajacy.pl/pn/mlodzieszyn/demand/291732/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi wewnętrznej na dz. nr ew. 491 obręb geodezyjny Młodzieszyn, gmina Młodzieszyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ae3a3a8-9d73-4776-8365-3b7f19d91b8e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00337918
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00255294
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa drogi wewnętrznej na dz. nr ew. 491 obręb geodezyjny Młodzieszyn, gmina Młodzieszyn
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wewnętrznej na dz. nr ew.
491 obręb geodezyjny Młodzieszyn, gmina Młodzieszyn.
W zakres robót wchodzi w szczególności:
• roboty przygotowawcze
• roboty ziemne
• wykonanie konstrukcji drogi na poszerzeniach
• oczyszczenie istniejącej nawierzchni,
• skropieni istniejącej nawierzchni masą bitumiczną
• wykonanie warstwy wyrównawczej
• skropieni istniejącej nawierzchni masą bitumiczną
• wykonanie nowej nawierzchni,
• wykonanie poboczy
• przebudowa zjazdów o nawierzchni z kostki betonowej
• regulacja skrzynek zaworów wodociągowych
Szczegóły dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zostały opisane w załącznikach do projektu umowy, stanowiącego Załącznik Nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45000000-7 - Roboty budowlane
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 243209,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 243209,95 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 243209,95 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROG-BET Marcin Głuchowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 837 170 56 09
7.3.3) Ulica: ul. Gawłowska 179a
7.3.4) Miejscowość: Sochaczew
7.3.5) Kod pocztowy: 96-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 243209,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-30| 2026-07-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |