Dostawa 2 sztuk videogastroskopów wraz z instalacją, konfiguracją i uruchomieniem dla Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kołobrzegu

WOJSKOWA SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOŁOBRZEGU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00337919
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00337919/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-11 21:15
Lokalizacja
Kołobrzeg, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-375a00f6-28cc-4499-8544-23206bdd5ec2
Identyfikator
6711809555
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przyrządy do endoskopii, endochirurgiiEndoskopy

Wykonawcy

1 przyznane

ENDOELEKTRONIK.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrwinów, PL · lot 0
162 108 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00337919 z dnia 2026-07-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa 2 sztuk videogastroskopów wraz z instalacją, konfiguracją i uruchomieniem dla Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kołobrzegu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJSKOWA SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOŁOBRZEGU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 331052779

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jedności Narodowej 86/88

1.5.2.) Miejscowość: Kołobrzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-100

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: h.dworzanski@wspl.kolobrzeg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: wspl.kolobrzeg.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wspl.kolobrzeg

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa 2 sztuk videogastroskopów wraz z instalacją, konfiguracją i uruchomieniem dla Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kołobrzegu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-375a00f6-28cc-4499-8544-23206bdd5ec2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00337919

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00087870/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa sprzętu medycznego dla Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kołobrzegu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302358

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WSPL-DL.2612.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk videogastroskopów wraz z instalacją, konfiguracją i uruchomieniem dla Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kołobrzegu. CPV 33168000-5
2.
Głównym miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej ul. Jedności Narodowej86/88, 78 – 100 Kołobrzeg.
3.
Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień (CPV):
33168100-6 Endoskopy
4.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.
5.
Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. Zamawiający odstępuje od podziału zamówienia na części, ponieważ przedmiot zamówienia obejmuje dostawę dwóch identycznych videogastroskopów przeznaczonych do użytkowania w tej samej pracowni endoskopowej. Realizacja zamówienia przez jednego wykonawcę zapewni jednolitość sprzętu, kompatybilność techniczną, ujednolicenie obsługi, szkolenia personelu oraz serwisu gwarancyjnego.
6.
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
7.
Zamawiający nie wymaga złożenia oferty w postaci katalogu elektronicznego.
8.
Zamawiający dopuszcza możliwość dołączenia katalogu elektronicznego do składanej oferty.
9.
Zamawiający nie zastrzega aby o udzielenie zamówienia mogli ubiegać się wyłącznie Wykonawcy mający status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz inni Wykonawcy, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych.
10.
Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielania w trybie art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy PZP dotychczasowemu Wykonawcy dostaw, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych dostaw.
11.
Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej.
12.
Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań, o których mowa w art. 60 i art. 121 ustawy PZP.
13.
Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia wizji lokalnej.
14.
Zamawiający nie przewiduje możliwości sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, dostępnych na miejscu u Zamawiającego.
15.
Zamawiający nie przewiduje rozliczenia w walutach obcych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33168000-5 - Przyrządy do endoskopii, endochirurgii

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33168100-6 - Endoskopy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 162108,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 162108,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 162108,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ENDOELEKTRONIK. PL Haber Sp.k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 366283394

7.3.4) Miejscowość: Brwinów

7.3.5) Kod pocztowy: 05-840

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 162108,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2026-07-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy