Dostawy chemii gospodarczej, kosmetyków oraz artykułów do utrzymania czystości dla Centrum Opieki nad Dzieckiem im. K. Maciejewicza w Szczecinie
CENTRUM OPIEKI NAD DZIECKIEM IM. KONSTANTEGO MACIEJEWICZA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00337966
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00337966/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-12 19:00
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6fe70b72-5342-4abf-a2e6-e536fe7e0182
- Identyfikator
- 8513166810
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Środki czyszcząceRóżne produkty chemiczneDetergentyProdukty do pielęgnacji ciała
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00337966 z dnia 2026-07-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy chemii gospodarczej, kosmetyków oraz artykułów do utrzymania czystości dla Centrum Opieki nad Dzieckiem im. K. Maciejewicza w Szczecinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM OPIEKI NAD DZIECKIEM IM. KONSTANTEGO MACIEJEWICZA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321311131
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wszystkich Świętych 66
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 71-457
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@cod.szczecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.centrumopieki.szczecin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6fe70b72-5342-4abf-a2e6-e536fe7e01821.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawy chemii gospodarczej, kosmetyków oraz artykułów do utrzymania czystości dla Centrum Opieki nad Dzieckiem im. K. Maciejewicza w Szczecinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6fe70b72-5342-4abf-a2e6-e536fe7e0182
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00337966
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00179972/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.12 Dostawy chemii gospodarczej, kosmetyków dla Centrum Opieki nad Dzieckiem im. K. Maciejewicza w Szczecinie na rok 2026
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00255898
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: COD.ZP.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 85450 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup i sukcesywne dostawy chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów do utrzymania czystości dla Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie.
Wielkość, zakres i rodzaj dostaw określa Załącznik nr 1A do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39830000-9 - Środki czyszczące
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
24960000-1 - Różne produkty chemiczne
39831200-8 - Detergenty
33700000-7 - Produkty do pielęgnacji ciała
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na etapie badania ofert stwierdzone zostały nieprawidłowości które wynikają z konstrukcji dokumentów zamówienia i mają charakter nieusuwalny na etapie postępowania. Nie mogą zostać naprawione poprzez wezwania do wyjaśnień, poprawę omyłek czy uzupełnienie dokumentów, gdyż prowadziłoby to do niedopuszczalnej modyfikacji treści ofert po upływie terminu ich składania. Wada ta uniemożliwia zawarcie ważnej umowy, co stanowi przesłankę unieważnienia postępowania zgodnie z art. 255 pkt 6 ustawy.| 2026-07-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |