Usługi sprzątania w czterech obiektach Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Wola m.st. Warszawy
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ DZIELNICY WOLA M.ST. WARSZAWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00338083
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00338083/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-13 08:01
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bb51aa4f-afec-467f-82a6-d10e49ff088f
- Identyfikator
- 5272142113
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sprzątaniaUsługi sprzątania budynków
Wykonawcy
1 przyznane
EXTRA PREMIUM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 3
58 730,04 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00338083 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi sprzątania w czterech obiektach Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Wola m.st. Warszawy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ DZIELNICY WOLA M.ST. WARSZAWY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 002010882
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Bema 91
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-233
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@ops-wola.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ops-wola.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bb51aa4f-afec-467f-82a6-d10e49ff088f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pomoc społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi sprzątania w czterech obiektach Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Wola m.st. Warszawy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb51aa4f-afec-467f-82a6-d10e49ff088f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00338083
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00020118/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.6 Usługi sprzątania w czterech obiektach Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Wola m.st. Warszawy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00244056
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DKIA.26.2.5.2026.MBS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 611137,73 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie sprzątania w czterech obiektach OśrodkaPomocy Społecznej Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Usługa obejmuje świadczenie
kompleksowych usług sprzątania i utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych,
częściach wspólnych budynków, sanitariatach i pomieszczeniach socjalnych w czterech
budynkach użytkowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wola m. st.
Warszawy.
2. Zamówienie zostało podzielone na następujące części:
a. Część I zamówienia: świadczenie usług sprzątania w głównej siedzibie
Zamawiającego przy ul. J. Bema 91 w Warszawie. Powierzchnia ogólna: 917 m². Przedmiot zamówienia dla wszystkich części wykonywany będzie w dni robocze tj. od
poniedziałku do piątku, w godzinach popołudniowych i wieczornych. Czynności będą
wykonywane codziennie, w dni robocze, za wyjątkiem dni ustanowionych przez
Zamawiającego jako dni wolne od pracy dla pracowników Zamawiającego, w godzinach
popołudniowych, w tym dla - ul. J. Bema 91 w godz. 16:00-20:00; - ul. Karolkowa 58 A w
godz. 16:00-20:00; - ul. Zawiszy 5 w godz. 18:00-21:00; - Al. Solidarności 102 w godz. 16:00-
20:00.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
4.5.5.) Wartość części: 227563,92 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie sprzątania w czterech obiektach OśrodkaPomocy Społecznej Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Usługa obejmuje świadczenie
kompleksowych usług sprzątania i utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych,
częściach wspólnych budynków, sanitariatach i pomieszczeniach socjalnych w czterech
budynkach użytkowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wola m. st.
Warszawy.Część II zamówienia: świadczenie usług sprzątania w siedzibie Działu Wsparcia i
Pomocy Rodzinie oraz Dział Przeciwdziałania Przemocy Domowej przy Alei
„Solidarności” 102 w Warszawie Powierzchnia ogólna: 453 m²;Przedmiot zamówienia dla wszystkich części wykonywany będzie w dni robocze tj. od
poniedziałku do piątku, w godzinach popołudniowych i wieczornych. Czynności będą
wykonywane codziennie, w dni robocze, za wyjątkiem dni ustanowionych przez
Zamawiającego jako dni wolne od pracy dla pracowników Zamawiającego, w godzinach
popołudniowych, w tym dla - ul. J. Bema 91 w godz. 16:00-20:00; - ul. Karolkowa 58 A w
godz. 16:00-20:00; - ul. Zawiszy 5 w godz. 18:00-21:00; - Al. Solidarności 102 w godz. 16:00-
20:00.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90911200-8 - Usługi sprzątania budynków
4.5.5.) Wartość części: 130784,26 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie sprzątania w czterech obiektach OśrodkaPomocy Społecznej Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Usługa obejmuje świadczenie
kompleksowych usług sprzątania i utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych,
częściach wspólnych budynków, sanitariatach i pomieszczeniach socjalnych w czterech
budynkach użytkowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wola m. st.
Warszawy. Część III zamówienia: świadczenie usług sprzątania w siedzibie Działu Pomocy
Osobom w Kryzysie Bezdomności oraz Działu Pracy Socjalnej i Programów
Społecznych przy ul. Karolkowej 58 A w Warszawie. Powierzchnia ogólna DPB 380
m², Powierzchnia ogólna DPSPS 286 m²; Przedmiot zamówienia dla wszystkich części wykonywany będzie w dni robocze tj. od
poniedziałku do piątku, w godzinach popołudniowych i wieczornych. Czynności będą
wykonywane codziennie, w dni robocze, za wyjątkiem dni ustanowionych przez
Zamawiającego jako dni wolne od pracy dla pracowników Zamawiającego, w godzinach
popołudniowych, w tym dla - ul. J. Bema 91 w godz. 16:00-20:00; - ul. Karolkowa 58 A w
godz. 16:00-20:00; - ul. Zawiszy 5 w godz. 18:00-21:00; - Al. Solidarności 102 w godz. 16:00-
20:00
4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90911200-8 - Usługi sprzątania budynków
4.5.5.) Wartość części: 173629,87 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie sprzątania w czterech obiektach OśrodkaPomocy Społecznej Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Usługa obejmuje świadczenie
kompleksowych usług sprzątania i utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych,
częściach wspólnych budynków, sanitariatach i pomieszczeniach socjalnych w czterech
budynkach użytkowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wola m. st.
Warszawy.Część IV zamówienia: świadczenie usług sprzątania w Ośrodku Wsparcia dla Seniorów przy ul. Zawiszy 5 w Warszawie. Powierzchnia ogólna: 191,85 m².
3. Przedmiot zamówienia dla wszystkich części wykonywany będzie w dni robocze tj. od
poniedziałku do piątku, w godzinach popołudniowych i wieczornych. Czynności będą
wykonywane codziennie, w dni robocze, za wyjątkiem dni ustanowionych przez
Zamawiającego jako dni wolne od pracy dla pracowników Zamawiającego, w godzinach
popołudniowych, w tym dla - ul. J. Bema 91 w godz. 16:00-20:00; - ul. Karolkowa 58 A w
godz. 16:00-20:00; - ul. Zawiszy 5 w godz. 18:00-21:00; - Al. Solidarności 102 w godz. 16:00-
20:00.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90911200-8 - Usługi sprzątania budynków
4.5.5.) Wartość części: 79159,68 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 58730,04 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 81180,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 58730,04 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EXTRA PREMIUM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 528221933
7.3.3) Ulica: Trzcinowa 27
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-446
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 58730,04 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |