Budowa przystanków autobusowych w ciągu ul. Cegielnia Murcki w Katowicach
Miejski Zarząd Ulic i Mostów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00338139
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00338139/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-13 08:24
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ba5f147d-e8e3-4d54-a7ee-bb3681a75bce
- Identyfikator
- 6340008185
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00338139 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa przystanków autobusowych w ciągu ul. Cegielnia Murcki w Katowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Ulic i Mostów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000166309
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: J. Kantorówny 2a
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-381
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mzum@mzum.katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mzum.katowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13234751.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa przystanków autobusowych w ciągu ul. Cegielnia Murcki w Katowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba5f147d-e8e3-4d54-a7ee-bb3681a75bce
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00338139
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00099896/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Katowicka Infrastruktura Drogowa - modernizacja dróg gminnych wynikająca z corocznego przeglądu stanu technicznego infrastruktury drogowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00279701
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 26/VI/2026/WP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 199702,86 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa przystanków autobusowych w ciągu ul. Cegielnia Murcki w Katowicach.
Wykonanie robót zgodnie z Dokumentacją techniczną, STWIORB i przedmiarem.
1. Roboty ziemne i rozbiórkowe z odwozem –593m3.
2. Frezowanie na gł. 13cm. – 240m2.
3. Krawężnik bet 15x30 – 240mb.
4. Obrzeże bet 30x8 – 80mb.
4. Zatoka
-Podbudowa z kruszywa łam. gr 50cm - 105m2,
-Podbudowa z betonu gr 20cm - 75m2,
-Wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanka mineralno-asfalrtową - 56t,
-Nawierzchnia z asfaltobetonu warstwa wiążąca gr 9cm – 360m2,
-Nawierzchnia SMA gr 4cm – 380m2,
5. Chodnik
Podbudowa z kruszywa łamanego gr 25cm – 180m2
Ułożenie nawierzchni z kostki betonowej gr 8cm – 180m2,
6. Wjazdy
Podbudowa z kruszywa łamanego gr 35cm – 25m2
Ułożenie nawierzchni z kostki betonowej gr 8cm – 25m2,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 238305,37 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 238305,37 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 238305,37 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZRD I TZ „ROMUS” Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542271881
7.3.3) Ulica: Roździeńska 27b
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-389
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 238305,37 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |