Budowa deszczowni stałej na Szkółce Leśnej Kołacze

Nadleśnictwo Włodawa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00338172
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00338172/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-13 08:32
Lokalizacja
Włodawa, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-29335d58-91a3-4a68-a632-b652ce398cea
Identyfikator
5650002176
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWiercenie studni wodnychRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty budowlane w zakresie studniRoboty nawadniająceRoboty budowlane w zakresie rurociągów nawadniającychRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

JÓZEF MILEWSKIDobrzyków, PL · lot 0
5 227 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00338172 z dnia 2026-07-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa deszczowni stałej na Szkółce Leśnej Kołacze

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Włodawa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110016912

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Suszno, ul. Wspólna 8

1.5.2.) Miejscowość: Włodawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-200

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wlodawa@lublin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wlodawa.lublin.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-29335d58-91a3-4a68-a632-b652ce398cea

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa deszczowni stałej na Szkółce Leśnej Kołacze

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29335d58-91a3-4a68-a632-b652ce398cea

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00338172

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00185774/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa deszczowni stałej wraz z infrastrukturą na szkółce leśnej Nadleśnictwa Włodawa.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282756

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa deszczowni stałej na Szkółce Leśnej Kołacze z następującymi elementami składowymi:
1) budowa deszczowni (rurociąg główny z instalacją zraszającą),
2) budowa budynku pompowni wraz technologią - obiekt o konstrukcji tradycyjnej murowanej z dachem dwuspadowym krytym blachą płaską o powierzchni zabudowy Pz=54,50 m2,
3) doprowadzeniem wewnętrznej linii zasilającej – energetycznej,
4) dojazdy/dojścia do obiektu – rozbudowa wewnętrznej komunikacji na terenie szkółki,
5) budowa dwóch stalowych zbiorników na wodę o kubaturze 640 m3,
6) budowa ujęcia wody – studni głębinowej wraz z opracowaniem dokumentacji powykonawczej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262220-9 - Wiercenie studni wodnych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni

45232120-9 - Roboty nawadniające

45232121-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów nawadniających

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5227500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5473439,31 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5227500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MILEX Józef Milewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9710037276

7.3.3) Ulica: Obrońców Dobrzykowa

7.3.4) Miejscowość: Dobrzyków

7.3.5) Kod pocztowy: 09-530

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Pomiary geodezyjne, wykonanie studni, budowa budynku pompowni, wykonanie podbudowy pod zbiorniki. Podwykonawcy nie są znani.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5227500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 455 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane