Zakup i dostawa aparatu ultrasonograficznego z dwiema głowicami
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gruźlicy i Chorób Płuc w Adampolu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00520974
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00520974/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-28 19:16
- Lokalizacja
- Włodawa, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fe1257cf-5730-46ab-aa0b-90ed20eb3b31
- Identyfikator
- 5651337631
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Aparaty ultrasonograficzne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00520974 z dnia 2024-09-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa aparatu ultrasonograficznego z dwiema głowicami
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gruźlicy i Chorób Płuc w Adampolu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197411
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Adampol 37
1.5.2.) Miejscowość: Włodawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-200
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 82 59 13 286
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@spzozadampol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzozadampol.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa aparatu ultrasonograficznego z dwiema głowicami2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe1257cf-5730-46ab-aa0b-90ed20eb3b31
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00520974
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00497784
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DA.252.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 250000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatu ultrasonograficznego z dwiema głowicami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Wykaz parametrów technicznych – załącznik nr 4 do SWZ, zaś warunki realizacji dostawy zawarte zostały w projekcie umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 12.09.2024 r. udostępniając na stronie prowadzonego postępowania dokumenty wraz z ogłoszeniem o zamówieniu, zamieścił niewłaściwy załącznik pod nazwą "Wykaz parametrów technicznych - załącznik nr 4 do SWZ", który zawiera niewłaściwą łączną ilość ocenianych parametrów. Zamawiający zarówno w SWZ jak i ogłoszeniu o zamówieniu dokonał opisu kryteriów oceny ofert wraz z podaniem wag tych kryteriów i sposobu oceny ofert, wskazując: Cena (C) - waga kryterium 60% oraz parametry techniczne – zakres od 0 do 40 pkt (suma punktów zgodnie ze wskazaniem parametrów punktowanych).Wykaz parametrów technicznych zamieszczony na stronie postępowania zawierał punktację łączną wyższą niż 40 pkt (Zamawiający wskazał 13 parametrów punktowanych po 5 pkt każdy - razem 65 pkt), co jest niezgodne z SWZ i ogłoszeniem o zamówieniu, w konsekwencji czego doszło do naruszenia przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych, regulujących udzielenie zamówienia.
Powyższa wada ma charakter nieusuwalny i jednocześnie uniemożliwia zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-09-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |