Wykonanie placu wraz z konstrukcją wsporczą pod instalację fotowoltaiczną
Zespół Szkół im. ks. Józefa Tischnera w Dobczycach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00338300
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00338300/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-13 09:12
- Lokalizacja
- Dobczyce, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fff521ea-c28a-42b3-9be8-e3bbce2730cf
- Identyfikator
- 6811436711
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00338300 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie placu wraz z konstrukcją wsporczą pod instalację fotowoltaiczną
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół im. ks. Józefa Tischnera w Dobczycach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000188819
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 20a
1.5.2.) Miejscowość: Dobczyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-410
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dobczyce.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dobczyce.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fff521ea-c28a-42b3-9be8-e3bbce2730cf1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie placu wraz z konstrukcją wsporczą pod instalację fotowoltaiczną2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fff521ea-c28a-42b3-9be8-e3bbce2730cf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00338300
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039875/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wykonanie placu wraz z konstrukcją wsporczą pod instalację fotowoltaiczną
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Rozwój Centrum Kompetencji Zawodowych w branży elektryczno-elektronicznej przy Zespole Szkół w Dobczycach2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288903
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZS.272.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 35000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w systemie zaprojektuj-i-wybuduj obejmujących wykonanie utwardzonego placu o wymiarach ok. 10 × 8 m (ok. 80 m²) wraz z gruntową konstrukcją wsporczą pod instalację fotowoltaiczną (8 paneli PV będących w posiadaniu Zamawiającego), na terenie Zespołu Szkół w Dobczycach przy ul. Szkolnej 20a, przy budynku warsztatów szkolnych, w bezpośrednim sąsiedztwie pracowni instalacji fotowoltaicznych i automatyki budynkowej. Zakres obejmuje w szczególności: • sporządzenie projektu technicznego (dokumentacji wykonawczej) przez osobę posiadającą odpowiednie uprawnienia budowlane oraz uzyskanie akceptacji Zamawiającego;
• korytowanie, podbudowę, obramowanie placu krawężnikiem/obrzeżem betonowym o wymiarach min. 6 × 20 × 100 cm oraz ułożenie nawierzchni z kostki brukowej betonowej gr. 6 cm;
• ułożenie rury osłonowej (instalacyjnej) typu AROT DN 100 mm na odcinku od krawędzi placu do budynku pracowni szkolnej (ok. 5 mb) wraz z wprowadzeniem rury do wnętrza pracowni;
• wykonanie stóp fundamentowych betonowych pod pionowe podpory konstrukcji wsporczej;
• dostawę i montaż gruntowej, dwupodporowej konstrukcji wsporczej pod 8 paneli PV o wymiarach 1760 × 1130 mm każdy (kąt nachylenia 30°, parametry zgodnie z PFU) oraz mechaniczny montaż 8 paneli PV powierzonych przez Zamawiającego;
• wykonanie ogrodzenia placu z paneli siatkowych o wysokości 150 cm wraz z furtką zamykaną na klucz;
• montaż instalacji monitoringu placu — 1 kamera stała na wysięgniku wraz z niezbędnymi akcesoriami.
Pełna treść w swz
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający – Zespół Szkół im. ks. Józefa Tischnera w Dobczycach, działając na podstawie art. 260 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793), dalej „Pzp”, zawiadamia o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym bez negocjacji (art. 275 pkt 1 Pzp) pn. „Wykonanie placu wraz z konstrukcją wsporczą pod instalację fotowoltaiczną”, znak: ZS.272.3.2026.Uzasadnienie prawne
Art. 255 pkt 3 Pzp: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |