Dowóz i odwóz dzieci i młodzieży do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzęcinie Górnym z terenu Gminy Borzęcin w roku szkolnym 2026/2027

Gmina Borzęcin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00338316
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00338316/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-13 09:16
Lokalizacja
Borzęcin, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-089a68a8-914c-491f-a3a7-977f5a2fac3a
Identyfikator
8691318251
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

TADEUSZ BODZIOCHBorzęcin, PL · lot 0
74 996,04 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00338316 z dnia 2026-07-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz i odwóz dzieci i młodzieży do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzęcinie Górnym z terenu Gminy Borzęcin w roku szkolnym 2026/2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Borzęcin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000532180

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Borzęcin

1.5.2.) Miejscowość: Borzęcin

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-825

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@borzecin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.borzecin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-089a68a8-914c-491f-a3a7-977f5a2fac3a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz i odwóz dzieci i młodzieży do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzęcinie Górnym z terenu Gminy Borzęcin w roku szkolnym 2026/2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-089a68a8-914c-491f-a3a7-977f5a2fac3a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00338316

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045486/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 DOWÓZ I ODWÓZ DZIECI I MŁODZIEŻY DO SZKÓŁ Z TERENU GMINY BORZĘCIN W ROKU SZKOLNYM 2026/2027

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00295316

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pn: Dowóz i odwóz dzieci i młodzieży do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzęcinie Górnym z terenu Gminy Borzęcin w roku szkolnym 2026/2027.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
Dowóz i odwóz dzieci i młodzieży do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzęcinie Górnym z terenu Gminy Borzęcin w roku szkolnym 2026/2027 z następujących miejscowości:
a) z przysiółka Łazy – Podszumin w Borzęcinie,
b) z miejscowości Waryś.
Trasa dowozu i odwozu:
a) Zespół Szkolno – Przedszkolny w Borzęcinie Górnym – Waryś – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Borzęcinie Górnym – Łazy – Zespół Szkolno - Przedszkolny w Borzęcinie Górnym – 22,2 km
Wyjazd spod Zespołu o godz. 715
Odwóz na wymienionej trasie zostanie rozpisany szczegółowo po ustaleniu planu zajęć szkolnych.
W roku szkolnym przyjmuje się do 190 dni zajęć szkolnych.
Szacowana ilość uczniów wynosi:
1) z przysiółka Łazy – Podszumin: rok szkolny 2026/2027 – 10 uczniów,
2) z miejscowości Waryś: rok szkolny 2026/2027 – 19 uczniów.
Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości uczniów objętych dowozem, w wyniku sytuacji nieprzewidzianych w momencie podpisania umowy, np. związanych ze zmianą miejsca zamieszkania ucznia.
W czasie dowozu i odwozu szkoła zapewnia opiekę uczniom, dlatego wyjazd następuje spod szkoły i powrót następuje pod szkołę.
Zamawiający wymaga, aby w trakcie przewozu zapewnić uczniom i opiekunowi miejsca siedzące. Ze względu na zapewnienie bezpieczeństwa przewozu uczniów, oraz ewentualne wymogi sanitarne, realizacja przedmiotu zamówienia musi odbywać się przy pomocy autobusu o odpowiednim stanie technicznym, sprawnych i dopuszczonych do ruchu, z aktualnym badaniem technicznym, spełniających wymogi sanitarne i estetyczne, ogrzewanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 74996,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 144930,48 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 74996,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Turystyczno-Przewozowe Tadeusz Bodzioch

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8691014203

7.3.4) Miejscowość: Borzęcin

7.3.5) Kod pocztowy: 32-825

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 74996,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi