MODERNIZACJA SANITARIATÓW PRZY SALI GIMNASTYCZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W SYCOWIE

Szkoła Podstawowa nr 1 im. III Tysiąclecia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00338324
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00338324/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-13 09:17
Lokalizacja
Syców, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fe09b724-f052-44cf-9fd8-325881fa1e26
Identyfikator
9111751760
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwemRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniamiRoboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanychPokrywanie podłóg i ścianRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty malarskie i szklarskieRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

MICHAŁ PIETURAOpatówek, PL · lot 0
302 457 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00338324 z dnia 2026-07-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA SANITARIATÓW PRZY SALI GIMNASTYCZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W SYCOWIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 1 im. III Tysiąclecia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001228484

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Matejki 5

1.5.2.) Miejscowość: Syców

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-500

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 62 785 51 58

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp1sycow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp1sycow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fe09b724-f052-44cf-9fd8-325881fa1e26

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

MODERNIZACJA SANITARIATÓW PRZY SALI GIMNASTYCZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W SYCOWIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe09b724-f052-44cf-9fd8-325881fa1e26

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00338324

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00628782/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja Sanitariatów przy sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr1 w Sycowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00260070

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP1.271.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja roboty budowlanej dla zadania pn. „Modernizacja sanitariatów przy Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Sycowie”.
Zakres robót obejmuje roboty w branży:
A) budowlanej
• roboty rozbiórkowe
• wykonanie podłóg i posadzek
• wykonanie ścian
• wykonanie kabin z HPL
• wykonanie sufitów
• wymianę i montaż stolarki
• montaż wyposażenia
• wykonanie robót na dachu
• roboty związane z wykonaniem modernizacji przyłącza KS
• roboty modernizacyjne na korytarzu
• wywóz i utylizację odpadów
• inne roboty wynikające z dokumentacji projektowo kosztorysowej
B) sanitarnej
• wykonanie instalacji CO wraz z montażem grzejników
• wykonanie instalacji KS i WOD-KAN wraz z białym montażem urządzeń sanitarnych
• wykonanie instalacji wentylacji
• wykonanie przyłącza KS do istniejacej studzienki
• inne roboty wynikające z dokumentacji projektowo kosztorysowej
C) elektrycznej
• wykonanie instalacji oświetleniowej w tym oświetlenie awaryjne/ewakuacyjne
• wykonanie instalacji podłączeniowej i gniazd wtykowych
• inne roboty wynikające z dokumentacji projektowo kosztorysowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami

45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 302457,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 462773,17 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 302457,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KOSTI-BUDOWNICTWO MICHAŁ PIETURA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 301234720

7.3.3) Ulica: Ogrodowa 122

7.3.4) Miejscowość: Opatówek,

7.3.5) Kod pocztowy: 62-860

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 302457,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane