„Modernizacja polegająca na remoncie dróg powiatowych na terenie Powiatu Tarnowskiego z podziałem na Części”
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W TARNOWIE Z SIEDZIBĄ W ZGŁOBICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00338327
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00338327/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-13 09:18
- Lokalizacja
- Zgłobice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e6f40fc5-b200-4f2c-a3dc-83a9e2b61147
- Identyfikator
- 9930502545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
4 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00338327 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja polegająca na remoncie dróg powiatowych na terenie Powiatu Tarnowskiego z podziałem na Części”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W TARNOWIE Z SIEDZIBĄ W ZGŁOBICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120384654
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zgłobicka 8
1.5.2.) Miejscowość: Zgłobice
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-113
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 146741230
1.5.8.) Numer faksu: 146741231
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pzdtarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.malopolska.pl/pzdtszglobicach
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e6f40fc5-b200-4f2c-a3dc-83a9e2b611471.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Drogi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja polegająca na remoncie dróg powiatowych na terenie Powiatu Tarnowskiego z podziałem na Części”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6f40fc5-b200-4f2c-a3dc-83a9e2b61147
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00338327
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00012416/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Modernizacja polegająca na remoncie dróg powiatowych na terenie Powiatu Tarnowskiego z podziałem na Części
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00256687
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4449790,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1:1) Modernizacja polegająca na remoncie drogi powiatowej nr 1305K relacji Szczurowa – Żelichów w m. Siedliszowice w km 15+550,00 - 15+675,00
2) Modernizacja polegająca na remoncie drogi powiatowej nr 1348K relacji Łętowice - Szujec - Wierzchosławice w m. Łętowice w km 0+630 - 1+217
3. Zakres prac obejmie następujące roboty budowlane:
• Roboty przygotowawcze;
• Nawierzchnia;
• Pobocza.
Przedmiot zamówienia szczegółowo opisują następujące załączniki do SWZ: kosztorysy (ślepe) na poszczególne Części zamówienia oraz Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót (STWiORB)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45000000-7 - Roboty budowlane
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 400553,57 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2:1) Modernizacja polegająca na remoncie drogi powiatowej nr 1375K relacji Tarnów - Zaczarnie - Stare Żukowice w m. Brzozówka w km 0+740 - 1+110, Zaczarnie w km 1+690 - 3+270 i w km 4+800 - 5+340
2) Modernizacja polegająca na remoncie drogi powiatowej nr 1376K relacji Lisia Góra - Zaczarnie - Wola Rzędzińska - Ładna - Skrzyszów - Łękawica - Karwodrza w m. Zaczarnie w km 2+980 - 3+540 i w km 3+540 - 3+690
3. Zakres prac obejmie następujące roboty budowlane:
• Roboty przygotowawcze;
• Nawierzchnia;
• Pobocza.
Przedmiot zamówienia szczegółowo opisują następujące załączniki do SWZ: kosztorysy (ślepe) na poszczególne Części zamówienia oraz Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót (STWiORB)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45000000-7 - Roboty budowlane
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 1876483,99 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3:1) Modernizacja polegająca na remoncie drogi powiatowej nr 1383K relacji Kowalowa – Lubcza – Strzegocice w m. Kowalowa w km. 0+980 - 1+280
2) Modernizacja polegająca na remoncie drogi powiatowej nr 1391K relacji Ciężkowice – Staszkówka – Moszczenica w m. Ostrusza i Ciężkowice w km. 1+840 - 2+290 i w km 2+895 - 3+120
3) Modernizacja polegająca na remoncie drogi powiatowej nr 1393K relacji Ciężkowice – Jastrzębia – Zdonia w m. Słona w km. 14+700 - 15+080
4) Modernizacja polegająca na remoncie drogi powiatowej nr 1412K relacji Szerzyny – Czermna – Święcany w m. Szerzyny Czermna w km. 2+360 - 2+840 i w km 4+020 - 4+286,80
3. Zakres prac obejmie następujące roboty budowlane:
• Roboty przygotowawcze;
• Nawierzchnia;
• Pobocza.
Przedmiot zamówienia szczegółowo opisują następujące załączniki do SWZ: kosztorysy (ślepe) na poszczególne Części zamówienia oraz Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót (STWiORB)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45000000-7 - Roboty budowlane
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 1082251,24 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4:1) Modernizacja polegająca na remoncie drogi powiatowej nr 1379K relacji Pilzno – Szynwałd w m. Szynwałd w km. 13+490 - 13+938
2) Modernizacja polegająca na remoncie drogi powiatowej nr 1397K relacji Janowice – Szczepanowice w m. Janowice w km. 3+190 - 3+690
3) Modernizacja polegająca na remoncie drogi powiatowej nr 1400K relacji Tuchów – Pleśna w m. Buchcice, Łowczów w km. 3+350 - 3+970
4) Modernizacja polegająca na remoncie drogi powiatowej nr 1401K relacji Nowodworze – Rzuchowa w m. Radlna w km. 1+010 - 1+250
5) Modernizacja polegająca na remoncie drogi powiatowej nr 1405K relacji Więckowice – Łysa Góra w m. Grabno w km. 4+635,10 - 5+050
3. Zakres prac obejmie następujące roboty budowlane:
• Roboty przygotowawcze;
• Nawierzchnia;
• Pobocza.
Przedmiot zamówienia szczegółowo opisują następujące załączniki do SWZ: kosztorysy (ślepe) na poszczególne Części zamówienia oraz Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót (STWiORB)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45000000-7 - Roboty budowlane
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 1090501,99 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 424323,33 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 504095,73 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 424323,33 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUD-DRÓG Usługi Budowy i Modernizacji Dróg Łagosz Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8691587815
7.3.4) Miejscowość: Przyborów
7.3.5) Kod pocztowy: 32-825
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 424323,33 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1886500,57 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2183531,76 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1886500,57 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8722175948
7.3.3) Ulica: Drogowców 1
7.3.4) Miejscowość: Dębica
7.3.5) Kod pocztowy: 39-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1886500,57 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1083301,59 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1299993,81 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1083301,59 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe GODROM Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7381802733
7.3.3) Ulica: Zakole 9
7.3.4) Miejscowość: Gorlice
7.3.5) Kod pocztowy: 38-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1083301,59 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1115056,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1279997,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1115056,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe GODROM Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7381802733
7.3.3) Ulica: Zakole 9
7.3.4) Miejscowość: Gorlice
7.3.5) Kod pocztowy: 38-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1115056,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |