Przebudowa drogi powiatowej nr 1033 R w km 11+983 – 12+103 strona prawa oraz drogi powiatowej nr 1204 R w km 9+816 – 9+996 strona lewa polegająca na budowie chodników dla pieszych
Zarząd Dróg Powiatowych w Kolbuszowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00338368
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00338368/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-13 09:32
- Lokalizacja
- Kolbuszowa, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-841c1d8c-46c2-42b5-85ed-1bcde07e88fa
- Identyfikator
- 8141482229
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00338368 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1033 R w km 11+983 – 12+103 strona prawa oraz drogi powiatowej nr 1204 R w km 9+816 – 9+996 strona lewa polegająca na budowie chodników dla pieszych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Kolbuszowej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830443232
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11-go Listopada 10
1.5.2.) Miejscowość: Kolbuszowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@kolbuszowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_kolbuszowa
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_kolbuszowa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
drogi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 1033 R w km 11+983 – 12+103 strona prawa oraz drogi powiatowej nr 1204 R w km 9+816 – 9+996 strona lewa polegająca na budowie chodników dla pieszych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-841c1d8c-46c2-42b5-85ed-1bcde07e88fa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00338368
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00131741/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi powiatowej Nr 1033 R Bojanów - Wilcza Wola w km 11+983 do km 12+103 oraz drogi powiatowej Nr 1 204 R w km 9+816 do km 9+996 w m. Kopcie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264356
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP-2720.I.5.26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 289107,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Przebudowa drogi powiatowej nr 1033 R Bojanów – Wilcza Wola – Kopcie w km 11+983 – 12+103 strona prawa oraz drogi powiatowej nr 1204R Majdan Królewski – Kopcie – Lipnica – Raniżów – Głogów Młp. w km 9+816 – 9+996 strona lewa polegająca na budowie chodników dla pieszych.
Zakres zamówienia:
- roboty przygotowawcze i rozbiórkowe,
- roboty ziemne i odwodnieniowe w zakresie kanalizacji deszczowej,
- wykonanie chodnika z betonowej kostki brukowej szer. 2,0m,
- budowa zjazdów dostosowanych do istniejących szerokości zjazdów (zjazdy o nawierzchni z kostki brukowej gr. 8cm),
- poszerzenie zatoki autobusowej,
- humusowanie i obsianie skarp,
- w cenie ofertowej należy uwzględnić zabezpieczenie kolizji z istniejącą infrastrukturą techniczną w przedmiotowej lokalizacji na podstawie warunków gestorów sieci.
Zakres robót zgodnie z przedmiarem robót, dokumentacją projektową oraz Specyfikacjami Technicznymi Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 370754,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 617230,63 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 370754,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KORDEK Kordian Paluszek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8172065366
7.3.4) Miejscowość: Dąbrówka Osuchowska 22a
7.3.5) Kod pocztowy: 39-304
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 370754,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Pełna nazwa zadania brzmi: „Przebudowa drogi powiatowej nr 1033 R Bojanów – Wilcza Wola – Kopcie w km 11+983 – 12+103 strona prawa oraz drogi powiatowej nr 1204R Majdan Królewski – Kopcie – Lipnica – Raniżów – Głogów Młp. w km 9+816 – 9+996 strona lewa polegająca na budowie chodników dla pieszych”, ze względu na ograniczenia techniczne formularza ogłoszenia, zadanie nazwano skrótowo.| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |