„Remonty cząstkowe dróg gminnych w ramach Funduszu Sołeckiego na 2026 rok.”

Gmina Szreńsk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00338456
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00338456/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-13 09:53
Lokalizacja
Szreńsk, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ce50b4be-2862-4035-af13-aea214ecb290
Identyfikator
5691820486
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

HALINA KANIECKAWilczogóra, PL · lot 0
258 437,76 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00338456 z dnia 2026-07-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remonty cząstkowe dróg gminnych w ramach Funduszu Sołeckiego na 2026 rok.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szreńsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378462

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Kanoniczny 10

1.5.2.) Miejscowość: Szreńsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-550

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.7.) Numer telefonu: 23 653 40 38

1.5.8.) Numer faksu: 23 653 40 38 wew. 24

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szrensk@szrensk.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szrensk.biuletyn.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ce50b4be-2862-4035-af13-aea214ecb290

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remonty cząstkowe dróg gminnych w ramach Funduszu Sołeckiego na 2026 rok.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce50b4be-2862-4035-af13-aea214ecb290

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00338456

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00054392/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remonty cząstkowe dróg gminnych w ramach Funduszu Sołeckiego na 2026 rok

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00295071

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRG.ZP.271.2.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 217084,06 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontów cząstkowych dróg gminnych w ramach Funduszu Sołeckiego na 2026 rok.”
W zakres robót wchodzi wykonanie następujących napraw rozliczanych na podstawie cen jednostkowych.
Wykaz miejscowości i planowany zakres do realizacji w ramach remontów cząstkowych:

1. Uzupełnienie i nawożenie dróg gminnych mieszanką żwirową gruboziarnistą (zawierającą 60% frakcji 8: 40 mm) wolnej od zanieczyszczeń ilastych i gliniastych w proporcjach 1/3 kruszywa łamanego 0,31 mm(wraz z transportem oraz mechanicznym profilowaniem dróg równiarką w ilości szacunkowej 71 godzin) – w ilości szacunkowej żwiru 4452 ton
Lp. Miejscowość Żwir
Ilość ton Równiarka
Ilość godzin
1. Doziny 540 6
2. Grądek 471 6
3. Krzywki Bośki 98 3
4. Krzywki Piaski 440 3
5. Liberadz 148 4
6. Miączyn Duży 154 20
7. Ostrów 486 6
8. Pączkowo 520 6
9. Przychód 486 6
10. Rochnia 689 6
11. Wola Proszkowska 420 5
RAZEM: 4452 71

2. Uzupełnienie i nawożenie dróg gminnych kruszywem kamiennym łamanym o frakcji 0+ 31,5mm (wraz z transportem oraz mechanicznym profilowaniem dróg równiarką w ilości szacunkowej 12 godzin) – w ilości szacunkowej kruszywa 532 tony
Lp. Miejscowość Ilość ton
Kruszywa kamiennego łamanego (tłuczeń kamienny) Równiarka
Ilość godzin
1. Kobuszyn 154 4
2. Proszkowo 222 4
3. Sławkowo 156 4
RAZEM: 532 12

3. Dostarczenie destruktu (wraz z transportem) w ilości szacunkowej 210 ton.

Lp. Miejscowość Destrukt
Ilość ton Równiarka
Ilość godzin
1. Złotowo 210 0
RAZEM: 210 0

UWAGA:
Zamawiający nie dopuszcza dostawy destruktu powstałego w wyniku rozkruszania płyt wyciętych z nawierzchni asfaltowej oraz brył uzyskiwanych z płyt. Destrukt winien być bez domieszek materiałów obcych w tym bez podbudowy z kruszyw naturalnych lub sztucznych.
Destrukt pod względem jakości będzie sprawdzany przez Zamawiającego w trakcie dostawy. W przypadku stwierdzenia niespełnienia wymogów jakościowych destruktu, Wykonawca będzie zobowiązany do zebrania go i wywiezienia z drogi i dostarczenia właściwego.
3.2 Zarówno kruszywo kamienne łamane jak i żwir muszą posiadać świadectwo jakości, stwierdzające zgodność z obowiązującymi przepisami ( dostarczane do Zamawiającego przy każdej dostawie)
3.3 W przypadku pojawienia się wątpliwości ze strony Zamawiającego co do jakości kruszywa kamiennego łamanego lub żwiru kopalnianego – Zamawiający ma prawo na koszt wykonawcy wykonania badania jakości dostarczonego materiału. W sytuacji stwierdzenia niezgodności dostarczonego materiału z opisem przedmiotu zamówienia w umowie Zamawiający rozwiąże umowę w trybie natychmiastowym i naliczy karę w wysokości 10 % łącznej wartości umowy określonej w § 3 ust. 4 umowy (załącznik nr 6 do SWZ).
3.4. Zakres rzeczowy t.j. wykonanie poszczególnych remontów cząstkowych uzależnione będzie od wyników bieżącej eksploatacji dróg oraz postępującej degradacji stanu technicznego nawierzchni dróg gminnych. Szczegółowy zakres rzeczowy robót (miejsc napraw) zostanie ustalony na podstawie potrzeb jakie ujawnią się w trakcie eksploatacji dróg w okresie od dnia podpisania umowy w terminie do 90 dni w oparciu o przeprowadzony przegląd dróg pod kątem występowania ich uszkodzeń.
3.5 Roboty będą realizowane według wskazań i na każde żądanie zamawiającego na podstawie zleceń cząstkowych z określeniem zakresu, lokalizacji oraz terminu wykonania robót. Faktyczny zakres robót realizowany będzie w zależności od potrzeb zamawiającego na podstawie zleceń cząstkowych. Płatność nastąpi po zakończeniu poszczególnych remontów, podpisaniu dokumentu WZ/dowodu dostawy przez Zamawiającego i Wykonawcę, wystawieniu faktur częściowych w terminie 21 dni od daty otrzymania faktury przez Zamawiającego.
3.6 Dostarczone na drogę kruszywo bądź żwir powinny być rozkładane w warstwie o jednakowej grubości na całym odcinku nawożonej drogi.
3.7 W ramach wszystkich robót Wykonawca zobowiązany jest między innymi do zabezpieczenia robót poprzez prawidłowe tymczasowe oznakowanie robót prowadzonych w pasie drogowym. Wszyscy pracownicy biorący udział w robotach muszą być przeszkoleni pod względem BHP. W cenie oferty należy uwzględnić koszty związane z zabezpieczeniem robót (oznakowaniem robót).
3.8 Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami oraz zasadami współczesnej wiedzy technicznej. Zamówienie będzie realizowane w godzinach od 8.00 do godz. 15.30
3.9 Materiały stosowane przez Wykonawcę podczas realizacji przedmiotu zamówienia powinny odpowiadać co do jakości wymogom wyrobów dopuszczonych do stosowania w budownictwie zgodnie z ustawą Prawo budowlane.
3.10 Wymagany minimalny okres gwarancji na wykonane roboty budowlane wynosi 3 miesiące.
Okres rękojmi równy jest okresowi gwarancji.
UWAGA:
Długość okresu gwarancji stanowi kryterium oceny ofert
3.11 Za bezpieczeństwo ruchu w obrębie odcinka, na którym wykonywane są roboty od chwili rozpoczęcia robót aż do zakończenia ich realizacji odpowiedzialny będzie Wykonawca. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność (w tym finansową) za wszelkie uszkodzenia spowodowane podczas wykonywania robót, również wykonywania robót niezgodnie z obowiązującym prawem, uszkodzenia sieci, znaków geodezyjnych znajdujących się na terenie remontowanego odcinak drogi.
3.12.1Wykonawca zobowiązany jest posiadać i utrzymywać w toku wykonywania umowy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej związanej z przedmiotem zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 258437,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 258437,76 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 258437,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Żwir-Pol Kaniecka Halina

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 141904034

7.3.4) Miejscowość: Wilczogóra 2

7.3.5) Kod pocztowy: 09-200

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 258437,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane