Wymiana pieca c.o. wraz z remontem kotłowni w budynku Urzędu Gminy w Przemęcie

GMINA PRZEMĘT

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00338465
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00338465/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-13 09:54
Lokalizacja
Przemęt, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8334b768-a4e8-4e73-854d-4452842f88ee
Identyfikator
9231651446
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneFundamentowanieBetonowanieBetonowanie konstrukcjiRoboty murarskie i muroweTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianKładzenie płytekRoboty malarskieRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie wentylacjiInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00338465 z dnia 2026-07-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana pieca c.o. wraz z remontem kotłowni w budynku Urzędu Gminy w Przemęcie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZEMĘT

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050793

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jagiellońska 8

1.5.2.) Miejscowość: Przemęt

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-234

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@przemet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: przemet.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/przemet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana pieca c.o. wraz z remontem kotłowni w budynku Urzędu Gminy w Przemęcie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8334b768-a4e8-4e73-854d-4452842f88ee

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00338465

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00013773/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Wymiana pieca c.o. wraz z remontem kotłowni w budynku Urzędu Gminy w Przemęcie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307661

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.13.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 409272,58 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn. „Wymiana pieca c.o. wraz z remontem kotłowni w budynku Urzędu Gminy w Przemęcie” polegające na remoncie istniejącej kotłowni z wymianą kotła węglowego na kocioł opalany pelletem drzewnym wraz z niezbędną armaturą i częściową wymianą instalacji c.o. w budynku Urzędu Gminy Przemęt.
3.2. Zamówienie obejmuje także prace konstrukcyjno-budowlane i elektryczne dla pomieszczeń kotłowni oraz magazynu paliwa.
3.3. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia z materiałów własnych.
3.4. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje również inwentaryzację geodezyjną powykonawczą.
3.5. Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem wykonanie prac w budynku, w którym znajdują się siedziba Urzędu Gminy oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, zatem roboty budowlane należy prowadzić w sposób uwzględniający konieczność zachowania bezpieczeństwa osób przebywających na zewnątrz i wewnątrz budynku oraz zapewnić prawidłowe funkcjonowanie ww. instytucji.
3.6. Wykonawca jest zobowiązany do przeprowadzenia instruktażu obsługi pieca c.o.
3.7. Wykonawca zobowiązany jest uzyskania protokołu odbioru kominiarskiego.
3.8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa opracowana przez: K3 PROJEKT Kaczmarek Łukasz - Załącznik nr 8 do SWZ.
3.9. Do obowiązków Wykonawcy należy przeprowadzenie wszystkich koniecznych badań i poniesienie wszystkich kosztów z tym związanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262210-6 - Fundamentowanie

45262300-4 - Betonowanie

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r., poz. 793) w związku z tym, że „nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.
W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie tj. do dnia 10.07.2026 r. g. 10:00 nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2026-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane