Kompleksowe wykonanie usługi Zespołu Inspektorów Nadzoru Inwestorskiego wraz z przeprowadzeniem analizy i weryfikacji wszelkich dokumentów (w tym dokumentacji projektowej) dla Zadania inwestycyjnego..
KUJAWSKO-POMORSKI FUNDUSZ POŻYCZKOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00338468
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00338468/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-13 09:55
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e39df46c-1c01-41b8-abc9-9b514600ece6
- Identyfikator
- 9562138642
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00338468 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowe wykonanie usługi Zespołu Inspektorów Nadzoru Inwestorskiego wraz z przeprowadzeniem analizy i weryfikacji wszelkich dokumentów (w tym dokumentacji projektowej) dla Zadania inwestycyjnego..
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KUJAWSKO-POMORSKI FUNDUSZ POŻYCZKOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Oddział zamawiającego: K-PFP Sp. z o.o
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871723445
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Henryka Sienkiewicza 38
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@kpfp.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kpfp.org.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Celem działalności Spółki jest wspieranie powstawania i rozwoju przedsiębiorczości oraz rozwoju ekonomii społecznej na terenie województwa kujawsko-pomorskiego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowe wykonanie usługi Zespołu Inspektorów Nadzoru Inwestorskiego wraz z przeprowadzeniem analizy i weryfikacji wszelkich dokumentów (w tym dokumentacji projektowej) dla Zadania inwestycyjnego..2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e39df46c-1c01-41b8-abc9-9b514600ece6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00338468
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00181046/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont i termomodernizacja siedziby K-PFP (plan wieloletni)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Wzrost efektywności energetycznej budynku Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego Sp. z o.o. przy ul. Sienkiewicza 38 w Toruniu2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00285692
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 12 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W związku z tym, iż Zamawiający ma możliwość wykonania zamówienia siłami własnymi - w tym wypadku za pomocą osoby prawnej kontrolowanej przez ten sam podmiot, któremu kontroli podlega Zamawiający - udzielenie zamówienia następuje z zastosowaniem trybu niekonkurencyjnego. W konsekwencji wystąpiła sytuacja faktyczna, uzasadniająca zastosowanie przesłanki zastosowania trybu z wolnej ręki, o której mowa w art. 214 ust. 1 pkt 12) ustawy Prawo zamówień publicznych.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DP.383.01.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
kompleksowe wykonanie usługi Zespołu Inspektorów Nadzoru Inwestorskiego wraz z przeprowadzeniem analizy i weryfikacji wszelkich dokumentów (w tym dokumentacji projektowej) dla Zadania inwestycyjnego: Wykonanie kompleksowe prac remontowo-budowlanych niezbędnych dla osiągnięcia założonych efektów energetycznych oraz poprawy dostępności budynku Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego przy ul. Sienkiewicza 38 w Toruniu.
W zakres usługi wchodzi:
a. Nadzór i kontrola nad realizacją robót remontowo - budowlanych realizowanych na podstawie ww. projektu,
b. Nadzór i kontrola nad rozliczeniami zadania inwestycyjnego,
c. Nadzór i kontrola nad terminową realizacją zadania inwestycyjnego,
d. Administrowanie dokumentacją zadania inwestycyjnego,
4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
71521000-6 - Usługi nadzorowania placu budowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Regionalne Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9562343419
7.3.4) Miejscowość: Toruń
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 325203,25 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2028-12-30| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |