Modernizacja szaf sterujących 17 przepompowniami ścieków na terenie gminy Raszyn
Gmina Raszyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00338642
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00338642/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-13 10:37
- Lokalizacja
- Raszyn, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a436f817-e034-40e2-8260-cf9976e1d114
- Identyfikator
- 5342488243
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00338642 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja szaf sterujących 17 przepompowniami ścieków na terenie gminy Raszyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Raszyn
1.3.) Oddział zamawiającego: Raszyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269232
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 2a
1.5.2.) Miejscowość: Raszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-090
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publ@raszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://raszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13325991.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja szaf sterujących 17 przepompowniami ścieków na terenie gminy Raszyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a436f817-e034-40e2-8260-cf9976e1d114
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00338642
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045625/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.9 Wymiana przestarzałych szafek sterowniczych do pompowni ścieków 17 szt.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309386
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPiFZ.271.1.19.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja szaf sterujących 17 przepompowniami ścieków na terenie gminy Raszyn, obejmujące w szczególności:
1) demontaż istniejących i montaż nowych obudów rozdzielnic zasilająco – sterujących przepompowni sieciowych,
2) montaż wyposażenia rozdzielnic zasilająco – sterujących,
3) fundament – w lokalizacji wskazanej w zestawieniu stanu istniejącego w OPZ,
4) montaż technologicznych czujników i urządzeń pomiarowych,
5) pomiary, testy, uruchomienie urządzeń, szkolenia pracowników GPK Eko – Raszyn Sp. z o.o.,
6) dokumentacja powykonawcza.
Informacje dodatkowe:
1) wykonanie przedmiotu umowy wymaga współpracy z pracownikami GPK Eko – Raszyn Sp. z o.o.,
2) wykonawca w sterowniku powinien zaimplementować algorytm pracy pomp, przekazać kopie programu i praw autorskich do niego,
3) wymiana szaf musi odbyć się pod opieką serwisową i gwarancyjną świadczoną przez firmę M-SYSTEM MARCIN SZUSTER (e-mail marcinszuster@m-system.net.pl, tel. 603-710-493),
4) przekazać podczas składania ofert materiały dowodowe związane z proponowanymi sondami, modułem telemetrycznym i sterowniczym, panelem HDMI.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45252124-3 - Przepompowywanie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45317100-3 - Instalowanie elektrycznych urządzeń pompowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. Niejednoznaczności w dokumentacji postępowania spowodowały, że wykonawcy sporządzili oferty przy zastosowaniu różnych założeń kalkulacyjnych, co przełożyło się na przedstawienie cen odnoszących się do różnego zakresu świadczenia. W rezultacie złożone oferty utraciły cechę porównywalności.| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |