Przeprowadzenie kursów językowych z języka angielskiego dla kadry dydaktycznej i administracyjnej w ramach realizacji projektu pt. Welcome to Masovian University w Akademii Mazowieckiej w Płocku.
Akademia Mazowiecka w Płocku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00338656
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00338656/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-13 10:39
- Lokalizacja
- Płock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6b8b73e9-7919-4de4-ab35-51493084055f
- Identyfikator
- 7742472620
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferowanie kursów językowychUsługi szkoleniowe
Wykonawcy
2 przyznane
JUSTYNA WOŁOSZYN-KORZEŃMiłocice Małe, PL · lot 0
82 800 PLNTUTORE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 1
38 600 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00338656 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie kursów językowych z języka angielskiego dla kadry dydaktycznej i administracyjnej w ramach realizacji projektu pt. Welcome to Masovian University w Akademii Mazowieckiej w Płocku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Mazowiecka w Płocku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611038403
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Dąbrowskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Płock
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-402
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mazowiecka.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mazowiecka.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13029231.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeprowadzenie kursów językowych z języka angielskiego dla kadry dydaktycznej i administracyjnej w ramach realizacji projektu pt. Welcome to Masovian University w Akademii Mazowieckiej w Płocku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b8b73e9-7919-4de4-ab35-51493084055f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00338656
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Welcome to Masovian University” na podstawie umowy nr BPI/WTP/2024/1/00002/U/00001 z dnia 04.08.2025 r. w programie Welcome to Poland Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej, finansowanego ze środków Unii Europejskiej z Funduszu Europejskiego dla Rozwoju Społecznego 2021–2027 (FERS).2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00235278
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DA.25.2.11.2026.MG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 274333,34 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I - REALIZACJA INDYWIDUALNYCH KURSÓW JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KADRY DYDAKTYCZNEJUkończenie kursu będzie prowadziło do podniesienia kompetencji umożliwiających prowadzenie zajęć dydaktycznych, konsultacji oraz komunikacji akademickiej w języku angielskim, w tym omawianie treści programowych, zasad zaliczenia oraz współpracy ze studentami zagranicznymi.
Liczba uczestników: 23 osoby kadra dydaktyczna Akademii Mazowieckiej w Płocku. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia liczby uczestników o 2 osoby tj. do 25 osób.
Forma: zajęcia indywidualne
Tryb: online - kurs będzie realizowany w formule zdalnej (online) w czasie rzeczywistym („na żywo”), z wykorzystaniem połączeń internetowych oraz platformy/komunikatora umożliwiającego prowadzenie zajęć. Każdy uczestnik i każda uczestniczka otrzymują bezpłatny dostęp do platformy/komunikatora, z możliwością połączenia głosowego i wideo, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów ani instalowania płatnego oprogramowania.
Liczba godzin: 60 godzin dydaktycznych na 1 uczestnika.
Planowany termin realizacji: Maksymalnie do 12 miesięcy od dnia podpisania umowy (termin realizacji stanowi kryterium pozacenowe)
4.5.3.) Główny kod CPV: 80580000-3 - Oferowanie kursów językowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 214333,33 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II - REALIZACJA KURSÓW GRUPOWYCH JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KA-DRY ADMINISTRACYJNEJPrzeprowadzenie kursu języka angielskiego dla pracowników Akademii Mazowiec-kiej w Płocku przygotowującego do egzaminu TOEIC lub równoważnego w ramach projektu „Welcome to Masovian University”,
- przeprowadzenie egzaminu TOEIC lub równoważny przeprowadzony przez Instytucję certyfikującą
Forma: zajęcia grupowe
Liczba osób i grup: 20 osób, 4 grupy ok. 4-6 osobowe o różnym stopniu zawansowania, w tym 1 grupa początkująca,2 grupy średniozaawansowane (umiejętność na poziomie co najmniej A2), 1 grupa zaawansowana (umiejętność na poziomie co najmniej B2).
Tryb: stacjonarny, zajęcia prowadzone na terenie Akademii Mazowieckiej w Płocku, pl. Dąbrowskiego 2
Liczba godzin: 60 godzin/grupę (2 godziny dydaktyczne w tygodniu w dni robocze), preferowane godziny prowadzenie kursu: 8.00 – 15.00
Planowany termin realizacji: Maksymalnie do 12 miesięcy od dnia podpisania umowy (termin realizacji stanowi kryterium pozacenowe).
4.5.3.) Główny kod CPV: 80580000-3 - Oferowanie kursów językowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 60000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 13
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 11
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 82800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 255000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 82800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Justyna Wołoszyn-Korzeń Academy
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9121851753
7.3.3) Ulica: Oławska 21
7.3.4) Miejscowość: Jelcz Laskowice
7.3.5) Kod pocztowy: 55-220
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 82800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 26400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 96000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 38600,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tutore Poland Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7272812193
7.3.3) Ulica: Piotrkowska 157A
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 90-440
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 38600,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |