Usługa naprawy koszarowego sprzętu kwaterunkowego na rzecz 17 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Koszalinie.
17 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00338745
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00338745/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-13 10:56
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1eecb9b4-5b53-461c-9104-aa603e74ea11
- Identyfikator
- 6692516785
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00338745 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa naprawy koszarowego sprzętu kwaterunkowego na rzecz
17 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Koszalinie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 17 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321203128
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 4-go Marca 3
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-901
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.7.) Numer telefonu: 17wog.przetargi@ron.mil.pl
1.5.8.) Numer faksu: 17wog.przetargi@ron.mil.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 17wog.przetargi@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://17wog.wp.mil.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.platformazakupowa.pl/pn/17wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa naprawy koszarowego sprzętu kwaterunkowego na rzecz17 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Koszalinie.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1eecb9b4-5b53-461c-9104-aa603e74ea11
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00338745
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00104649/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Usługa naprawy koszarowego sprzętu kwaterunkowego na rzecz 17 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Koszalinie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276671
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 19/WOG/U/Infrastr./26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 170857,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa naprawy koszarowego sprzętu kwaterunkowego na rzecz 17 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Koszalinie z podziałem na 2 zadania.
Część I (Zadanie nr 1) obejmuje zakres remontu sprzętu kwaterunkowego koszarowego WP 2 uniwersalno-metalowego, Część II (Zadanie nr 2) obejmuje zakres remontu sprzętu kwaterunkowego polowego WP 5 metalowego – zgodnie z OPZ (opisem przedmiotu zamówienia), załącznik nr 1 do SWZ oraz Projektem umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
2. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji jakości na wykonaną usługę na okres minimum 24 miesięcy, licząc od daty odbioru przedmiotu umowy przez Zamawiającego na potwierdzonym przez obie strony protokole zdawczo-odbiorczym.
3. Szczegółowy zakres prac został opisany w załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 50850000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji mebli
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 208128,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 208128,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 208128,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma WP5 Rafał Polek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9531017802
7.3.3) Ulica: Na Wzgórzu 42c
7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz
7.3.5) Kod pocztowy: 85-327
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 208128,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 55 dni
| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |