Dostawa systemu do cyfrowej PCR (ddPCR) dla Muzeum i Instytutu Zoologii PAN

Muzeum i Instytut Zoologii PAN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00338765
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00338765/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-13 11:00
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aa45f7c3-ffd1-4c59-98e7-a49ee7e7a7c8
Identyfikator
5250008689
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt biomedyczny

Wykonawcy

1 przyznane

'BIO-RAD POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
339 037,79 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00338765 z dnia 2026-07-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa systemu do cyfrowej PCR (ddPCR) dla Muzeum i Instytutu Zoologii PAN

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum i Instytut Zoologii PAN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016912059

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Twarda 51/55

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-818

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@miiz.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miiz.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-aa45f7c3-ffd1-4c59-98e7-a49ee7e7a7c8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


naukowo-badawcza

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa systemu do cyfrowej PCR (ddPCR) dla Muzeum i Instytutu Zoologii PAN

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aa45f7c3-ffd1-4c59-98e7-a49ee7e7a7c8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00338765

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00266615/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa systemu do cyfrowej PCR (ddPCR) dla Muzeum i Instytutu Zoologii PAN

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 275640,48 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja oraz uruchomienie fabrycznie nowego systemu do cyfrowej PCR (droplet digital PCR), zawierającego w komplecie jednostkę posiadającą moduły do partycjonowania mieszaniny reakcyjnej, amplifikacji, odczytu fluorescencji oraz oddzielną jednostkę termocyklera, a także stację do zbierania i analizy wyników wraz z oprogramowaniem przeznaczonym do absolutnej kwantyfikacji DNA, w szczególności:
• niskokopijnego DNA,
• DNA zdegradowanego,
• DNA pochodzącego z próbek środowiskowych, w tym zawierających inhibitory reakcji PCR.
System musi być kompletny, gotowy do pracy i zawierać wszystkie niezbędne komponenty sprzętowe oraz oprogramowanie. Zamówienie obejmuje również przeszkolenie Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ. Wszystkie wymagania, określone w Opisie przedmiotu zamówienia określające parametry urządzenia i systemu stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38434540-3 - Sprzęt biomedyczny

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 275640,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 275640,48 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 275640,48 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bio - Rad Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010660496

7.3.3) Ulica: ul. Przyokopowa 33

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-208

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 339037,79 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2026-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy