Budowa chodnika w ciągu drogi gminnej nr 116641E - ul. Tomaszowska w Wąwale, gmina Tomaszów Mazowiecki

GMINA TOMASZÓW MAZOWIECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00338769
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00338769/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-13 11:02
Lokalizacja
Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f8aeda72-d26f-497e-867b-6de27282ac30
Identyfikator
7732282071
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchniPrzygotowanie terenu pod budowęUsuwanie glebyRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszegoRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

JAROSŁAW BEBAKMniszków, PL · lot 0
799 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00338769 z dnia 2026-07-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika w ciągu drogi gminnej nr 116641E - ul. Tomaszowska w Wąwale, gmina Tomaszów Mazowiecki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TOMASZÓW MAZOWIECKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648333

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gminatomaszowmaz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gminatomaszowmaz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-tomaszow-mazowiecki

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa chodnika w ciągu drogi gminnej nr 116641E - ul. Tomaszowska w Wąwale, gmina Tomaszów Mazowiecki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f8aeda72-d26f-497e-867b-6de27282ac30

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00338769

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00013513/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa chodnika w ul. Tomaszowskiej w Wąwale

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00177462

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.2.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie robót budowlanych związanych
z infrastrukturą drogową w gminie Tomaszów Mazowiecki – budowa chodnika w ciągu drogi gminnej nr 116641E - na podstawie projektu technicznego.
2. Lokalizacja: gmina Tomaszów Mazowiecki, obręb nr 18 Wąwał, działki nr ewid. 218, 55/4, 58.
3. Zakres rzeczowy:
1) budowa ciągu pieszego o szerokości 1,35 m wraz z miejscami do wymijania się osób
ze szczególnymi potrzebami o wymiarach 2 m x 4 m, o nawierzchni z kostki betonowej, na odcinku 647 m ul. Tomaszowskiej,
2) nowobudowany ciąg pieszy będzie stanowił połączenie z istniejącym chodnikiem
w ul. Tomaszowskiej,
3) konstrukcja ciągu pieszego:
 grunt stabilizowany cementem Rm=2,5MPa - gr. 10 cm,
 podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5mm - gr. 10 cm,
 podsypka cementowo-piaskowa (1:4) - gr. 3 cm,
 kostka betonowa - gr. 8 cm,
4) konstrukcja ciągu pieszego na szerokości dojazdów do posesji:
 grunt stabilizowany cementem Rm=2,5MPa - gr. 15 cm,
 podbudowa z kruszywa łamanego 0/63mm - gr. 15 cm,
 podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5mm - gr. 5 cm,
 podsypka cementowo-piaskowa (1:4) - gr. 3 cm,
 kostka betonowa - gr. 8 cm,
5) uzupełnienie warstwy ścieralnej wzdłuż nowego krawężnika,
6) wykonanie odwodnienia,
7) usuniecie kolizji teletechnicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112500-0 - Usuwanie gleby

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 799500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 959831,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 799500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Progres-Bud Bebak Jarosław

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7711175766

7.3.4) Miejscowość: Mniszków

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 799500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2026-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane