Modernizacja DW 716 m. Wola Moszczenicka od km 34+650 do km 36+650
ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W ŁODZI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00338787
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00338787/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-13 11:05
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-51464917-67ee-473e-8985-ce815f5adb29
- Identyfikator
- 7262276617
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00338787 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja DW 716 m. Wola Moszczenicka od km 34+650 do km 36+650
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W ŁODZI
1.3.) Oddział zamawiającego: ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W ŁODZI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470850645
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: AL. PIŁSUDSKIEGO 12
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-051
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdw.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.lodz.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami wojewódzkimi w imieniu samorządu województwa łódzkiego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja DW 716 m. Wola Moszczenicka od km 34+650 do km 36+6502.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-51464917-67ee-473e-8985-ce815f5adb29
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00338787
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00260453
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Niniejsze zamówienie zostało przewidziane w pkt. 32 Specyfikacji Warunków Zamówienia dla zamówienia podstawowego pn. „Modernizacja odcinków dróg wojewódzkich z podziałem na części; Część 3: Zadanie 1 Modernizacja DW 716 na odcinku Koluszki - Żakowice, od km 0+045 do km 2+470; Zadanie 2 Modernizacja DW 716 na odcinku Będzelin - Pogorzałe Ługi, od km 4+164 do km 6+696; Opcja: Modernizacja DW 713 na odcinku Kamień - Antoniówka, od km 66+404 do km 70+444” (postępowanie nr DZ.2610.39.2025) i zostanie udzielone Wykonawcy na podstawie art. 214 ust. 1 pkt. 7 Ustawy Prawo zamówień publicznych.
Realizacja robót objętych niniejszym zamówieniem jest konieczna ze względu na zły stan techniczny drogi wojewódzkiej Nr 716 od km 34+650 do km 36+650. Modernizacja odcinka znacznie poprawi bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego i komfort użytkowania.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ.2611.19.2026.WR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1123487,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach zadania przewiduje się wykonanie modernizacji odcinka drogi wojewódzkiej Nr 716 w miejscowości Wola Moszczenicka od km 34+650 do km 36+650
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mostowych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7712259264
7.3.4) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1381889,61 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-07| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |