Bezgotówkowe tankowanie benzyny bezołowiowej Pb-95 oraz oleju napędowego na stacjach benzynowych Wykonawcy do samochodów CUS w Szczecinie oraz na potrzeby Projektów pn. CUS w Szczecinie i RCK

Gmina Miasto Szczecin Centrum Usług Społecznych w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00338879
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00338879/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-13 11:25
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b7f24cfe-3c46-4924-ad7b-c92531b03169
Identyfikator
8511991734
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Benzyna bezołowiowaOlej napędowy

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00338879 z dnia 2026-07-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Bezgotówkowe tankowanie benzyny bezołowiowej Pb-95 oraz oleju napędowego na stacjach benzynowych Wykonawcy do samochodów CUS w Szczecinie oraz na potrzeby Projektów pn. CUS w Szczecinie i RCK

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Szczecin Centrum Usług Społecznych w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 005433353

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gen. Sikorskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-323

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publiczne@cus.szczecin.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.cus.szczecin.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b7f24cfe-3c46-4924-ad7b-c92531b03169

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Organizacyjna Gminy Miasto Szczecin

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bezgotówkowe tankowanie benzyny bezołowiowej Pb-95 oraz oleju napędowego na stacjach benzynowych Wykonawcy do samochodów CUS w Szczecinie oraz na potrzeby Projektów pn. CUS w Szczecinie i RCK

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b7f24cfe-3c46-4924-ad7b-c92531b03169

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00338879

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025471/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Bezgotówkowe tankowanie benzyny E10, oleju napędowego na stacjach benzynowych wykonawcy do samochodów Centrum Usług Społecznych w Szczecinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Centrum Usług Społecznych w Szczecinie, Regionalne Centrum Kryzysowe

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316509

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 341-4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest bezgotówkowe tankowanie benzyny bezołowiowej Pb – 95 oraz oleju napędowego na stacjach benzynowych Wykonawcy do samochodów Centrum Usług Społecznych w Szczecinie oraz na potrzeby realizacji Projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich pn. „Centrum Usług Społecznych w Szczecinie” i „Regionalne Centrum Kryzysowe” przy użyciu kart paliwowych lub w systemie równoważnym.
Zamawiający przewiduje, iż w trakcie trwania umowy zamówi:
• Maksymalnie 37 000 litrów oleju napędowego,
• Maksymalnie 12 000 litrów benzyny bezołowiowej Pb – 95.
Wykonawca zobowiązany jest zapewnić Zamawiającemu tankowanie paliwa przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 6-22.
Tankowanie paliwa odbywać się będzie na stacjach paliw wskazanych przez Wykonawcę na terenie miasta Szczecin, przy czym Zamawiający zastrzega sobie prawo również do tankowania paliw na stacjach poza terenem miasta Szczecin a należących do floty Wykonawcy.
Upoważnieni pracownicy Zamawiającego uprawnieni będą do bezgotówkowych tankowań pojazdów Zamawiającego.
Szczegółowy opis znajduje się w Rozdziale XVI SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09134100-8 - Olej napędowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający informuje, że unieważnia niniejsze postępowanie na podstawie art. 255 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r., poz. 793), z uwagi na fakt, iż do postępowania nie została złożona żadna oferta.
2026-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy