Wykonanie robót remontowo-budowlanych: Cz I-Uszczelnienie pokrycia dachu oraz okien na patio wraz z robotami towarzyszącymi – O/Tarnów , Cz II-Naprawa nawierzchni chodników wokół budynku – O/Tarnów,
ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00338936
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00338936/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-13 11:36
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-626336b5-4308-43bf-a39d-e5ed7ac015c6
- Identyfikator
- 5213017228
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty rozbiórkoweUszczelnianie dachuNaprawa dachówKonserwacja dachów
Wykonawcy
2 przyznane
— · lot 0
JÓZEF PINASLisia Góra, PL · lot 0
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00338936 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót remontowo-budowlanych:
Cz I-Uszczelnienie pokrycia dachu oraz okien na patio wraz z robotami
towarzyszącymi – O/Tarnów ,
Cz II-Naprawa nawierzchni chodników wokół budynku – O/Tarnów,
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział w Tarnowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000017756
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 32
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl_tarnow@zus.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zus.ezamawiajacy.pl/pn/zus/demand/294510/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót remontowo-budowlanych:Cz I-Uszczelnienie pokrycia dachu oraz okien na patio wraz z robotami
towarzyszącymi – O/Tarnów ,
Cz II-Naprawa nawierzchni chodników wokół budynku – O/Tarnów,
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-626336b5-4308-43bf-a39d-e5ed7ac015c6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00338936
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00484188/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Uszczelnienie pokrycia dachu oraz okien na patio- OTarnów-cz.1 Naprawa nawierzchni chodników wokół budynku - O/Tarnów -cz.2(r.2026)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269714
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 570000.271.3.2026-ZAP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 74960,36 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I - Uszczelnienie pokrycia dachu oraz okien na patio wraz z robotamitowarzyszącymi.
Zakres prac obejmuje w szczególności:
- drobne naprawy pokrycia dachowego,
- pokrycie dachu papą zgrzewalną,
- wypełnienie elastyczną masą i uszczelnienie przy obróbkach blacharskich szczelin o
szerokości do-8 mm.
- uzupełnienie obróbek blacharskich, murów ogniowych, koszów i okapów, z blachy
ocynkowanej powlekanej kolor zgodny z istniejącymi obróbkami blacharskimi,
- uzupełnienie okitowania istniejących szyb o powierzchni ponad 0.5 m2 w ramach
metalowych - uszczelnienie okien,
- czas pracy podnośnika.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45261420-4 - Uszczelnianie dachu
45261910-6 - Naprawa dachów
45261920-9 - Konserwacja dachów
4.5.5.) Wartość części: 19413,17 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II - Naprawa nawierzchni chodników wokół budynku .Zakres prac obejmuje w szczególności:
- rozebranie zapadniętej nawierzchni z kostki brukowej,
- wykonanie profilowania i zagęszczania podłoża,
- ułożenie obrzeży na ławie betonowej,
- wykonanie warstw wyrównawczych i podsypkowych pod kostkę brukową
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 55547,19 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 68301,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 68301,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 68301,25 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BRUK-TRANS Józef Pinas
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8731802190
7.3.3) Ulica: Mielecka 10B
7.3.4) Miejscowość: Lisia Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 33-140
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 68301,25 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |