Kompleksowy remont budynku Prokuratury Rejonowej w Pyrzycach - etap II

Prokuratura Okręgowa w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00338957
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00338957/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-13 11:39
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-29244745-f48e-4db8-9220-059c5b074da1
Identyfikator
8522035941
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

MAREK ANDRYCHGryfino, PL · lot 0
2 542 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00338957 z dnia 2026-07-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowy remont budynku Prokuratury Rejonowej w Pyrzycach - etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Prokuratura Okręgowa w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000000419

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stoisława 6

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-952

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.poszc@prokuraura.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/po-szczecin

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-29244745-f48e-4db8-9220-059c5b074da1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowy remont budynku Prokuratury Rejonowej w Pyrzycach - etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29244745-f48e-4db8-9220-059c5b074da1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00338957

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00103706/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont budynku Prokuratury Rejonowej w Pyrzycach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00238148

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3040-7.261.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje do wykonania przedmiot umowy pn. „Kompleksowy remont budynku Prokuratury Rejonowej w Pyrzycach - etap II”.
2. Zakres rzeczowy robót budowlanych stanowiących przedmiot umowy określa Dokumentacja techniczna, na którą składają się:
1) opis przedmiotu zamówienia,
2) dokumentacja i specyfikacja techniczna,
3) przedmiary robót - nie stanowią one części dokumentacji, mają charakter wyłącznie pomocniczy.
3. Wykonawca oświadcza, że zapoznał się z dokumentami wskazanymi w ust. 2 w sposób należyty, nie wnosi do nich uwag i uznaje je za podstawę do realizacji przedmiotu niniejszej umowy.
4. Wskazany w OPZ przedmiar robót ma wyłącznie charakter pomocniczy. Oznacza to, że prace, które są wymagane ze względu na technologię czy wiedzę techniczną wchodzą w zakres zamówienia podstawowego nawet wówczas, jeśli zostały pominięte w przedmiarach robót.
5. Wykonawca wykona przedmiot umowy zgodnie z umową, zasadami wiedzy technicznej, obowiązującymi przepisami oraz zasadami sztuki budowlanej i wymogami poczynionych uzgodnień. Podczas realizacji robót Wykonawca będzie przestrzegał przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ppoż.
6. Ilekroć w niniejszej umowie jest mowa o „robotach budowlanych” należy przez to rozumieć całość prac i obowiązków Wykonawcy przewidzianych w niniejszej umowie, niezbędnych do wykonania przedmiotu umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2542000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5087002,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2542000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AB Marek Andrych

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8581374343

7.3.3) Ulica: ul. 9-go Maja 21/4

7.3.4) Miejscowość: Gryfino

7.3.5) Kod pocztowy: 74-101

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2542000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące

2026-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane