Wykonanie rozbiórki całkowitej budynków i budowli położonych w miejscowości Turowo, gmina Szczecinek, powiat szczecinecki, województwo zachodniopomorskie na dz. nr 15/25 oraz 15/36, obręb Turowo
KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00339004
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00339004/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-13 11:47
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2588a851-2742-4b30-8979-1b237b3d3f2e
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00339004 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie rozbiórki całkowitej budynków i budowli położonych w miejscowości Turowo, gmina Szczecinek, powiat szczecinecki, województwo zachodniopomorskie na dz. nr 15/25 oraz 15/36, obręb Turowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Koszalinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 15A
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-411
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.koszalin@kowr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kowr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kowr.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Rolnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie rozbiórki całkowitej budynków i budowli położonych w miejscowości Turowo, gmina Szczecinek, powiat szczecinecki, województwo zachodniopomorskie na dz. nr 15/25 oraz 15/36, obręb Turowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2588a851-2742-4b30-8979-1b237b3d3f2e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00339004
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00113202/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Wykonanie rozbiórki całkowitej budynków i budowli zlokalizowanych na terenie nieruchomości oznaczonych jako dz. nr 15/25, 15/36 obręb Turowo, gmina Szczecinek
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00265409
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KOS.WO.260.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie rozbiórki całkowitej budynków
i budowli wraz z infrastrukturą towarzyszącą położonych w miejscowości Turowo, gmina Szczecinek, powiat szczecinecki, województwo zachodniopomorskie na dz. nr 15/25, 15/57, 15/58 (działki po podziale dz. nr 15/36), obręb Turowo, to jest:
1) obora – nr inwentarzowy: 00165-65 (dz. nr 15/25),
2) budynek socjalny – nr inwentarzowy: 00165-48 (dz. nr 15/25),
3) dojarka do mleka (urządzenie) – nr inwentarzowy: 00165-369 (dz. nr 15/25),
4) schładzarka do mleka (urządzenie) – nr inwentarzowy: 00165-4421 (dz. nr 15/25),
5) magazyn materiałów pędnych – nr inwentarzowy: 00165-66 (dz. nr 15/57),
6) szopa warsztat – nr inwentarzowy: 00165-67 (dz. nr 15/58),
7) budynek portierni – nr inwentarzowy: 00165-227 (dz. nr 15/57).
2. Zakres robót rozbiórkowych obejmuje:
1) całkowitą rozbiórkę budynków i budowli wymienionych w punkcie 3.1 SWZ wraz z posadzką i fundamentami,
2) zasypanie wykopów gruntem rodzimym,
3) wykonanie ogrodzenia z siatki o wysokości 1,5 m. na słupkach z rur stalowych o średnicy 70 mm w rozstawie 2,1 m. obetonowanych, po zewnętrznym obrysie budynku obory (dz. nr 15/25),
4) uprządkowanie i oczyszczenie terenu z gruzu i innych pozostałości po rozbiórce wywiezienie materiałów pochodzących z rozbiórki,
5) wywiezienie i utylizację materiałów pochodzących z rozbiórki oraz usunięcie ich w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami, w szczególności zgodnie z ustawą o odpadach (UWAGA: AZBEST i PAPA ODPADOWA);
6) plantowanie do poziomu terenu otaczającego,
7) dostarczenie w terminie nie dłuższym niż 40 dni od dnia podpisania protokołu końcowego robót powykonawczej inwentaryzacji geodezyjno-kartograficznej z naniesionymi zmianami po przeprowadzonej likwidacji obiektów, wraz z oświadczeniem uprawnionego geodety o uzyskaniu pozytywnego wyniku weryfikacji operatu technicznego we właściwym starostwie powiatowym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45262660-5 - Usuwanie azbestu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 170970,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 603930,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 170970,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO USLUGOWO-HANDLOWE "TOMAL" TOMASZ GOŁAWSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7671697948
7.3.4) Miejscowość: WYBUDOWANIE 23
7.3.5) Kod pocztowy: 77-420
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 170970,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |