Zakup urządzenia do bezpiecznego dozowania formaliny wraz z pojemnikami i formaliną dla Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu.
Szpital Wielospecjalistyczny im. dr.L udwika Błażka w Inowrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00339162
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00339162/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-13 12:20
- Lokalizacja
- Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-427af1ae-32fa-4c38-a3da-135a1974da85
- Identyfikator
- 5562239217
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00339162 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup urządzenia do bezpiecznego dozowania formaliny wraz z pojemnikami i formaliną dla Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Wielospecjalistyczny im. dr.L udwika Błażka w Inowrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092358780
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poznańska 97
1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.pub@szpitalino.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.pszozino.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_inowroclaw1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup urządzenia do bezpiecznego dozowania formaliny wraz z pojemnikami i formaliną dla Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-427af1ae-32fa-4c38-a3da-135a1974da85
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00339162
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00278477
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: M-24/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup urządzenia do bezpiecznego dozowania formaliny wraz z pojemnikami i formaliną dla Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu.
2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku Nr 2i2a do SWZ.
3. Dostawa urządzenia i instalacja systemów dozujących oraz szkolenie personelu nastąpi w terminie nie dłuższym niż 90 dni od dnia podpisania umowy.
4. Dostawy cząstkowe na podstawie zgłoszenia będą następowały w terminie nie dłuższym niż 3 dni robocze od dnia otrzymania zamówienia.
5. Wykonawca zapewni dostawę produktów leczniczych oznakowanych i zabezpieczonych zgodnie z rozporządzeniem delegowanym Komisji UE 2016/161 z dnia 2.10.2015r. uzupełniającym dyrektywę 2001/83/WE Parlamentu Europejskiego i Rady. Zgodnie z tym Rozporządzeniem każdy lek powinien być zabezpieczony niepowtarzalnym identyfikatorem (UI) a także specjalna etykietą chroniącą przed nieautoryzowanym otwarciem (ATD) – dotyczy serii produktów leczniczych wydawanych na receptę oraz niektórych leków bez recepty zwalnianych do obrotu po 9 lutym 2019r).
6. Zamawiający wymaga zaoferowania wyrobów medycznych – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974), dalej: „UoWM”), wprowadzonych do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami.
7. Brak spełnienia powyższego warunku skutkować będzie odrzuceniem oferty
8. Czas trwania realizacji zamówienia określony na 12 miesięcy może ulec przedłużeniu przez Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający nie wykorzystał ilości asortymentu określonego przedmiotem umowy.
9. Miejsce realizacji zamówienia: Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka, ul. Poznańska 97, 88-100 Inowrocław.
10. Wspólny Słownik Zamówień:
33 69 65 00-0 - Odczynniki laboratoryjne
33 10 00 00-1 - Urządzenia medyczne
11. Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 5 do SWZ.
12. Oferowane produkty muszą posiadać wymagane świadectwa dopuszczenia do stosowania w publicznej służbie zdrowia.
13. Ilości podane w Załączniku nr 2 stanowią szacunkowe zużycie roczne i mogą ulec zmniejszeniu do 20% niewykorzystanej ilości, nie stanowiąc zobowiązania Zamawiającego do jej pełnej realizacji, ani też podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niewykorzystania maksymalnej wartości zamówienia.
14. Termin ważności, gwarancja i rękojmia
a) Wymagany okres gwarancji i rękojmi na przedmiot umowy – 24 miesiące.
b) Termin ważności – w dniu dostawy do Zamawiającego nie będzie krótszy niż 2/3 terminu określonego przez producenta na opakowaniu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 245609,15 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 245609,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 245609,15 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Opta-Tech Sp. z o.o. Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. U211, 02-797 Warszawa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5211082492
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-797
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 245609,15 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |