Budowa placu zabaw przy Samorządowym Przedszkolu Nr 3 w Przysusze

Gmina i Miasto Przysucha

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00339193
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00339193/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-13 12:25
Lokalizacja
Przysucha, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2f043f79-f720-49eb-9b83-4e465ef0f608
Identyfikator
6010085828
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie kształtowania placów zabaw

Wykonawcy

1 przyznane

BDB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJarosław, PL · lot 0
619 311,53 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00339193 z dnia 2026-07-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu zabaw przy Samorządowym Przedszkolu Nr 3 w Przysusze

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina i Miasto Przysucha

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223379

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Kolberga 11

1.5.2.) Miejscowość: Przysucha

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-400

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 486752219

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminaprzysucha.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gminaprzysucha.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2f043f79-f720-49eb-9b83-4e465ef0f608

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


administracja samorządowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa placu zabaw przy Samorządowym Przedszkolu Nr 3 w Przysusze

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f043f79-f720-49eb-9b83-4e465ef0f608

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00339193

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00023333/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budowa placu zabaw przy Samorządowym Przedszkolu Nr 3 w Przysusze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie jest dofinansowane w ramach dotacji z budżetu Województwa Mazowieckiego na realizację Zadania w ramach „Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIRiFZ.271.41.2026.MN

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 453741,55 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na: Budowie placu zabaw przy Samorządowym Przedszkolu Nr 3 w Przysusze:
- plac zabaw - część z nawierzchnią poliuretanową:
- wykonanie robót rozbiórkowych i demontażowych, wykonanie nawierzchni bezpiecznej poliuretanowej, nawierzchnia bezpieczna poliuretanowa elastyczna, bezspoinowa, antypoślizgowa, przepuszczalna dla wody, dwuwarstwowa, rozkładana, instalowana bezpośrednio na budowie, na której będą zlokalizowane urządzenia placu zabaw obramowana obrzeżami betonowymi na ławie betonowej z oporem; dostawa i montaż urządzeń: huśtawka wagowa podwójna – 2 szt., bujak sprężynowy podwójny – 1 szt., huśtawka wahadłowa podwójna – 2 szt., dwie sieci z rurą – 1 szt., bujak sprężynowy – zwierzątko – 2 szt., zestaw zabawowy – rekreacyjny – 1 kpl., karuzela tarczowa – 2 szt., zestaw lokomotywa – 1 szt., zjeżdżalnia – 1 szt., zestaw wagonik – 1 szt., ławki z oparciem – 6 szt., kosz na śmieci – 2 szt., tablica informacyjna z regulaminem użytkowania placu – 1 szt., wykonanie ciągów komunikacyjnych z kostki brukowej betonowej w kolorze czerwonym grubość 6cm;
- strefa relaksu i edukacji:
- wykonanie ciągów komunikacyjnych z kostki brukowej betonowej gr. 6 cm; dostawa i montaż urządzeń: tablica- kółko -krzyżyk – 1 szt., tablica-zegar – 1 szt., tablica- liczydła- 1 szt., tablica- do rysowania kredą – 1 szt., ławki z oparciem – 8 szt., kosz na śmieci – 2 szt.; zieleń i nasadzenia; wykonanie nowego ogrodzenia placu zabaw panelowe systemowe wys.1,20m z dwoma furtkami szer. 1,00m; oraz naprawa istniejącego ogrodzenia panelowego;
2. Lokalizacja inwestycji: Planowana inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Przysucha na części działek nr ewid. 1830/3; 1829/3; 1828/3; 3621/3; 1827/3; 1833/3; 1831/3; 1832/3
Jednostka ewidencyjna: 142306_4 – Przysucha – miasto, Obręb: 142306_4.0001 Przysucha.
3. Działki nie są wpisane do rejestru zabytków oraz nie podlegają ochronie na podstawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, nie znajdują się w granicach terenu górniczego.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym: minimalne wymagania zamawiającego dotyczące: parametrów technicznych, technologicznych, rozwiązań materiałowych, wymagań dotyczących wykonania i odbioru robót budowlanych, warunków gwarancji, obowiązki wykonawcy, itp. określają poniższe dokumenty:
a) Projekt budowlany,
b) Projekt techniczny,
c) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych,
d) Projekt umowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.
5. Zamówienie obejmuje również roboty towarzyszące oraz tymczasowe nie objęte opisem zamówienia konieczne do uwzględnienia ze względu na przepisy prawa budowlanego oraz do ich prawidłowego ukończenia. Roboty te obejmują w szczególności:
1) Organizację, zabezpieczenie i odpowiednie oznakowanie placu budowy.
2) Przygotowanie dokumentacji do odbioru końcowego.
3) Likwidację placu budowy i jego uporządkowanie.
6. Szacunkowy przedmiar robót załączony do SWZ nie stanowi opisu przedmiotu zamówienia, należy go traktować jedynie jako dokument pomocniczy przy opracowaniu oferty, a zawarte w nim zestawienie robót ma jedynie zobrazować ich skalę i pomóc w oszacowaniu kosztów wykonania zadania.
7. Materiały, urządzenia i wyposażenie dostarczone przez Wykonawcę powinny odpowiadać wymaganiom dla wyrobów dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie zgodnie ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (j.t.: Dz. U. z 2026 r. poz. 524), posiadać odpowiednie atesty i certyfikaty określone odrębnymi przepisami i spełniać warunki określone w dokumentacji projektowej oraz Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiących załączniki do SWZ.
8. Ewentualne użycie w SWZ przy opisie przedmiotu zamówienia nazwy producenta, znaku towarowego, patentu lub pochodzenia w odniesieniu do określonych materiałów, urządzeń, itp. ma za zadanie sprecyzowanie oczekiwań jakościowych, technologicznych Zamawiającego. Zamawiający wymaga, aby traktować takie wskazania jako przykładowe i dopuszczalne przy realizacji zamówienia. Dobrane przez projektanta materiały konkretnych producentów Zamawiający traktuje jako określenie parametrów przedmiotów za pomocą podanego standardu, dopuszczając do stosowania inne odpowiedniki rynkowe z zastrzeżeniem, że będą spełniać ten sam poziom technologiczny i jakościowy oraz będą posiadać wymagane odrębnymi przepisami atesty, certyfikaty, świadectwa bezpieczeństwa i dopuszczenie do stosowania zgodnie z wymogami prawa budowlanego oraz innymi aktami prawnymi. Zamawiający anuluje wszelkie nazwy producenta, znaków towarowych, patentów itp. jeżeli występują w rysunkach lub opisach w dokumentacji projektowo – budowlanej - nie są one obowiązujące dla Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 619311,53 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 783603,09 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 619311,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BDB Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369981733

7.3.3) Ulica: os. im. Wojska Polskiego 4c lok. 6

7.3.4) Miejscowość: Jarosław

7.3.5) Kod pocztowy: 37-500

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 619311,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane