Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" w Kruszynie przy ul. Pocztowej 2
GMINA KRUSZYNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00339203
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00339203/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-13 12:32
- Lokalizacja
- Kruszyna, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bb976819-0014-43b7-a21e-326a2de93c87
- Identyfikator
- 9492167011
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00339203 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" w Kruszynie przy ul. Pocztowej 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRUSZYNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398050
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Andrzeja Kmicica 5
1.5.2.) Miejscowość: Kruszyna
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-282
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 343202003
1.5.8.) Numer faksu: +48 343202054
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kruszyna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.kruszyna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kruszyna1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" w Kruszynie przy ul. Pocztowej 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb976819-0014-43b7-a21e-326a2de93c87
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00339203
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035724/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" w Kruszynie przy ul. Pocztowej 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00261138
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIGKiR.271.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 602812,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące wykonanie modernizacji kompleksu sportowego zlokalizowanego przy Szkole Podstawowej w Kruszynie ul. Pocztowa.
2. Zakres robót w ramach przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
a) modernizację istniejącego boiska piłkarskiego z nawierzchni trawy syntetycznej – 1961 m2;
b) modernizację istniejącego boiska wielofunkcyjnego z nawierzchni poliuretanowej – 640 m2;
c) modernizację istniejącego budynku szatniowo-socjalnego – montaż zadaszenia i malowanie elewacji;
d) modernizację istniejących dojść do budynku i do boisk sportowych z kostki brukowej betonowej;
e) modernizację istniejącego oświetlenia zewnętrznego boisk sportowych – wymiana opraw oświetleniowych na typu LED – 30 szt.;
f) rozbiórkę istniejącego boiska asfaltowego – 450 m2;
g) budowę nawierzchni utwardzonej:
- nawierzchnia bezpieczna – 581 m2;
- kostka betonowa – 14 m2
h) wyposażenie placu zabaw – montaż urządzeń zabawowych:
- urządzenie wielofunkcyjne – 1 szt.;
- linarium mała piramida – 1 szt.;
- superlina – 1 szt.;
- urządzenie sprawnościowe – 1 szt.;
- huśtawka wieloosobowa (podwójna) – 1 szt.;
- trampolina pojedyncza – 2 szt.;
i) montaż elementów małej architektury:
- ławek – 4 szt.;
- koszy – 2 szt.;
- wiata rowerowa – 1 szt.;
- siedzisk trybuny – trybuna sportowa jednorzędowa – 2 szt.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa projekt techniczny oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
Dokumentacja jest dostępna na stronie internetowej prowadzonego postępowania jako załącznik nr 9 do SWZ.
Dołączony do SWZ przedmiar robót stanowi element pomocniczy.
4. Zamawiający informuje, że w odniesieniu do zakresu wymagającego zgłoszenia wykonania robót budowlanych, dokonano stosownego zgłoszenia w Starostwie Powiatowym w Częstochowie Wydział Administracji Architektoniczno-Budowlanej.
Więcej informacji w pkt 5 SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 971700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1246113,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 971700,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KW LUPUS SP ZO.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6463001364
7.3.3) Ulica: GRANITOWA 70A/7
7.3.4) Miejscowość: BIERUŃ
7.3.5) Kod pocztowy: 43-155
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 971700,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Brak| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |