„Usługa sterylizacji/kastracji/chipowania kotów wolno żyjących na terenie Gminy Piaseczno w 2026 r ”.
Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00339256
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00339256/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-13 12:43
- Lokalizacja
- Piaseczno, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6596bccc-d8a3-426a-8a1c-25f69ed2ad9d
- Identyfikator
- 1231210962
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00339256 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Usługa sterylizacji/kastracji/chipowania kotów wolno żyjących na terenie Gminy Piaseczno w 2026 r ”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891289
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 5
1.5.2.) Miejscowość: Piaseczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@piaseczno.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piaseczno.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6596bccc-d8a3-426a-8a1c-25f69ed2ad9d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Usługa sterylizacji/kastracji/chipowania kotów wolno żyjących na terenie Gminy Piaseczno w 2026 r ”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6596bccc-d8a3-426a-8a1c-25f69ed2ad9d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00339256
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039468/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.28 Chipowanie i sterylizacja zwierząt
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303202
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: spr.57/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem postępowania jest wyłonienie usługodawcy na wykonywanie usługi sterylizacji/kastracji/chipowania kotów wolno żyjących pochodzących z terenu Gminy Piaseczno.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85200000-1 - Usługi weterynaryjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 370,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 370,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 370,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Konsorcjum Firm:Gabinet weterynaryjny Rubinvet Rafał Kaczor i Zofia Maksimowicz Spółka Cywilna
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przychodnia Weterynaryjna Iwona Piechowska, ul. Szkolna 24 lok. 4, 05-500 Piaseczno; Gabinet Weterynaryjny BemaVet s.c., Kamińska, Zapaśnik ul. Gen. Grochowskiego 1/52, 05-500 Piaseczno; Całodobowa lecznica dla zwierząt "ALMA-WET", ul. Działkowa 42a, 05-509 Józefosław; Gabinet Weterynaryjny Piotr Nakonieczny i Tomasz Stawikowski s.c., ul. Młynarska 23 lok. 57, 05-500 Piaseczno; Przychodnia Weterynaryjna EMDEVET, ul. Ogrodowa 6, 05-500 Józefosław; Gabinet Weterynaryjny Gabor Vet, Chylice ul. Marka Grechuty 7, 05-510 Konstancin-Jeziorna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 384162682
7.3.4) Miejscowość: Piaseczno
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 50000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-14SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
a. cena sterylizacji 1 kotki – 370,00 PLNb. cena kastracji 1 kota – 250,00 PLN
c. cena chipowania 1 kota – 70,00 PLN
do wysokości posiadanych środków finansowych w wysokości 50 000,00 zł brutto.
| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |