Dostawa fabrycznie nowego samochodu elektrycznego na potrzeby Zakładu Utylizacji Odpadów Stałych Sp. z o.o. w Tczewie
Zakład Utylizacji Odpadów Stałych sp. z o.o. w Tczewie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00521083
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00521083/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-30 07:32
- Lokalizacja
- Tczew, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ce4f4cdb-b9f3-4f7d-827d-f428c6808f76
- Identyfikator
- 5932268695
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00521083 z dnia 2024-09-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowego samochodu elektrycznego na potrzeby Zakładu Utylizacji Odpadów Stałych Sp. z o.o. w Tczewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Utylizacji Odpadów Stałych sp. z o.o. w Tczewie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192471199
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rokicka 5A
1.5.2.) Miejscowość: Tczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-110
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zuostczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zuostczew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ce4f4cdb-b9f3-4f7d-827d-f428c6808f761.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa fabrycznie nowego samochodu elektrycznego na potrzeby Zakładu Utylizacji Odpadów Stałych Sp. z o.o. w Tczewie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce4f4cdb-b9f3-4f7d-827d-f428c6808f76
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00521083
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00483364
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PN/10/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 120000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa do Zakładu Utylizacji Odpadów Stałych Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, przy ul. Rokickiej 5A fabrycznie nowego samochodu osobowego elektrycznego wraz z wyposażeniem i gwarancją.
Samochód stanowiący przedmiot zamówienia winien być fabrycznie nowy, nieużywany oraz nieeksponowany na wystawach lub imprezach targowych, sprawny technicznie, bezpieczny, kompletny i gotowy do eksploatacji, oraz spełnia pozostałe wymagania, wyszczególnione w OPZ.
Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Przedmiot Umowy, do miejsca dostawy, którym jest teren Zakładu Zamawiającego w Tczewie, przy ul. Rokickiej 5A, w dniach roboczych, od poniedziałku do piątku, w godz. 7 - 15.
2) Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają:
1. Projektowane postanowienia umowy (PPU), stanowiące Załącznik nr 4 do SWZ,
2. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144900-7 - Pojazdy elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak złożonych ofert| 2024-09-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |