„Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Budzyno-Lipniki”

Gmina Czerwonka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00339314
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00339314/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-13 12:54
Lokalizacja
Czerwonka Szlachecka, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3da3da98-03ba-4f81-9b3d-289e925752de
Identyfikator
7571477236
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie nawierzchni ulicRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY I UTRZYMANIA DRÓG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOstrów Mazowiecka, PL · lot 0
179 998,73 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00339314 z dnia 2026-07-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Budzyno-Lipniki”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czerwonka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 146131861

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Czerwonka Włościańska 38

1.5.2.) Miejscowość: Czerwonka Szlachecka

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-232

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadgminy@czerwonka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwonka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3da3da98-03ba-4f81-9b3d-289e925752de

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Budzyno-Lipniki”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3da3da98-03ba-4f81-9b3d-289e925752de

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00339314

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00051901/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 "Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Budzyno-Lipniki"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00278587

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SIZG.271.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej, o długości 0,416 km, na działce ewidencyjnej nr 27 w miejscowości Budzyno-Lipniki.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
 projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ;
 projekcie technicznym, stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ;
 specyfikacji technicznej, stanowiącej załącznik nr 10 do SWZ;
 przedmiarze robót, stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 179998,73 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 222222,22 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 179998,73 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 759 10 02 482

7.3.3) Ulica: Brokowska 37

7.3.4) Miejscowość: Ostrów Mazowiecka

7.3.5) Kod pocztowy: 07-300

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wszystkie roboty z wyłączeniem robót bitumicznych w technologii betonu asfaltowego wbudowywanego na gorąco. Podwykonawcy nieznani na etapie złożenia oferty.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 179998,73 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2026-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane