Modernizacja budynku biurowego przy Alei Niepodległości 3 w Mońkach

Powiat Moniecki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00339367
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00339367/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-13 13:04
Lokalizacja
Mońki, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-12d7174b-b5b8-4b6b-af35-46b40e0cb93c
Identyfikator
5461392934
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wykonywanie pokryć dachowychKładzenie dachów bitumicznychRoboty elewacyjneZewnętrzne czyszczenie budynków

Wykonawcy

1 przyznane

P.K. TECH-GAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrajewo, PL · lot 0
238 675,15 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00339367 z dnia 2026-07-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku biurowego przy Alei Niepodległości 3 w Mońkach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Moniecki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658597

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słowackiego 5 A

1.5.2.) Miejscowość: Mońki

1.5.3.) Kod pocztowy: 19-100

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@monki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.monki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://monki.ezamawiajacy.pl/pn/monki/demand/290739/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku biurowego przy Alei Niepodległości 3 w Mońkach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12d7174b-b5b8-4b6b-af35-46b40e0cb93c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00339367

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00026313/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja budynku biurowego przy Alei Niepodległości 3 w Mońkach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00261962

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ASI.272.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont elewacji oraz dachu budynku administracyjnego przy Alei Niepodległości 3 w Mońkach, na działce o nr 1028/2, obręb Mońki, gm. Mońki.
Zakres remontu obejmuje:
1) czyszczenie i malowanie elewacji:
- oczyszczenie elewacji mechaniczną myjką ciśnieniową z zastosowaniem wysokoaktywnych środków powierzchniowo-czynnych ulegających biodegradacji,
- uzupełnienie docieplenia na elewacji frontowej w celu poprawy estetyki elewacji,
- wypełnienie ubytków i pęknięć w warstwie ocieplającej,
- nałożenie podkładu gruntującego,
- malowanie elewacji farbą silikonową (krzemoorganiczna).
2) wykonanie nowej warstwy pokrycia dachu z papy:
- ułożenie jednej warstwy hydroizolacji z papy wierzchniego krycia, termozgrzewalnej na istniejącym pokryciu z papy, wraz z wykonaniem remontu kominów (obudowa blachą stalową) oraz obróbek blacharskich z blachy powlekanej i papy,
3) wymianę obróbek blacharskich,
4) wykonanie nowej okładziny z gresu w loggiach,
5) wykonanie instalacji odgromowej i uziemiającej,
6) wymiana rynien i rur spustowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261214-7 - Kładzenie dachów bitumicznych

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45452000-0 - Zewnętrzne czyszczenie budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 238675,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 393600 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 238675,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.K. TECH-GAS Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7191573531

7.3.3) Ulica: Piłsudskiego

7.3.4) Miejscowość: Grajewo

7.3.5) Kod pocztowy: 19-200

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 238675,15 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane