Remont strefy wejścia głównego wraz ze schodami terenowymi do Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach - 2.
Zespół Szkolno Przedszkolny nr 15 w Gliwicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00339421
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00339421/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-13 13:14
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-47feed5d-7fad-4c6d-af3e-d8527c235ccd
- Identyfikator
- 6312693051
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00339421 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont strefy wejścia głównego wraz ze schodami terenowymi do Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach - 2.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkolno Przedszkolny nr 15 w Gliwicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 386923671
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kormoranów
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-122
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32/232-23-41
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsp15.gliwice.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsp15gliwice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-47feed5d-7fad-4c6d-af3e-d8527c235ccd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont strefy wejścia głównego wraz ze schodami terenowymi do Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach - 2.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47feed5d-7fad-4c6d-af3e-d8527c235ccd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00339421
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00004453/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Kompleksowy remont wejścia do budynku Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00261716
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSP15.26.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 955284,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont strefy wejścia głównego wraz ze schodami terenowymi do Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym - Załącznik nr 5 do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w:
Programie Funkcjonalno-Użytkowym;
wzorze umowy;
dokumentacji technicznej;
przedmiarze robót;
które stanowią odpowiednie załączniki do SWZ.
Załączone przedmiary robót mają charakter wyłącznie pomocniczy. Wykonawca zobowiązany jest do dokładnego sprawdzenia ilości i rodzaju robót z dokumentacją projektową. Zważywszy na ryczałtowy charakter wynagrodzenia przysługującego Wykonawcy, w przypadku wystąpienia w trakcie prowadzenia robót większej ich ilości, niż wynika z przedmiarów, nie będzie to mogło być uznane za roboty dodatkowe z żądaniem dodatkowego wynagrodzenia. Ewentualny brak w przedmiarach robót koniecznych do wykonania na podstawie dokumentacji projektowej nie zwalnia Wykonawcy z obowiązku ich wykonania na podstawie projektu, wiedzy technicznej i sztuki budowlanej, w cenie zaoferowanej w ofercie.
W ramach planowanego przedsięwzięcia do wykonawcy będzie należało: opracowanie dokumentacji projektowej powykonawczych dla zakresu wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Zamawiający wymaga, aby wykonawca prac projektowych przeprowadzał z nim konsultacje - uzgodnienia na temat zaproponowanych rozwiązań.
Zakres prac projektowych wskazano w załączniku nr 5 do SWZ- Programie funkcjonalno-użytkowym.
Zakres prac budowlanych wskazano w załączniku nr 5 do SWZ- Programie funkcjonalno-użytkowym oraz w Specyfikacjach Technicznych.
Zamawiający wymaga przeprowadzenia obligatoryjnej wizji lokalnej w obrębie przedmiotu zamówienia dla Wykonawców zainteresowanych złożeniem oferty. Wizja lokalna ma na celu zapoznanie się wykonawcy ze specyfiką przedmiotu zamówienia, w tym także uwarunkowaniami jego wykonania. Z odbycia wizji lokalnej zostanie sporządzony protokół podpisany przez strony, który będzie stanowił potwierdzenie odbycia wizji lokalnej.
Brak udziału w wizji lokalnej Wykonawcy skutkuje odrzuceniem jego oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp.
Wymaga się, aby Wykonawca przeprowadził obowiązkową wizję lokalną z udziałem Zamawiającego przyszłego terenu robót celem sprawdzenia miejsca robót oraz warunków związanych z wykonaniem prac będących przedmiotem zamówienia.
Koszt wizji lokalnej ponosi Wykonawca.
Osobami wyznaczonymi do kontaktu w sprawie wizji lokalnej są: Katarzyna Wiktorowska
Każdy z Wykonawców może zgłosić Zamawiającemu chęć dokonania wizji lokalnej poprzez platformę Zamawiającego.
Zamawiający w trakcie wizji sporządzi protokół z wizji. Każdy z przedstawicieli Wykonawców, którzy wzięli udział w wizji ma obowiązek podpisać protokół. Brak podpisu ze wskazaniem nazwy Wykonawcy będą traktowane jako brak odbycia wizji lokalnej i skutkować będą odrzuceniem oferty zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp.
W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia wystarczającym będzie udział jednego z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Wizja lokalna służy tylko i wyłącznie do sprawdzenia i oceny faktycznego stanu technicznego pomieszczeń objętych remontem oraz zakresu planowanych robót. Zadawanie pytań odbywa się tylko i wyłącznie w sposób wskazany w SWZ. Zamawiający nie wymaga sprawdzenia przez wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1147890,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1296666,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1147890,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WOSELL Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 641-256-67-02
7.3.3) Ulica: ul. Olszynowa 5b/7
7.3.4) Miejscowość: Ruda Śląska
7.3.5) Kod pocztowy: 41-706
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Instalacje elektryczne, Instalacje sanitarne - Instal Work Sp. z O.O.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1147890,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-30| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |