Sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych – Rękawiczek chirurgicznych i jednorazowych na potrzeby SZPZLO Warszawa-Wawer
SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW LECZNICTWA OTWARTEGO WARSZAWA - WAWER
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00339438
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00339438/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-13 13:17
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6269a1d2-7a05-45c9-a72e-68e1a3bebf1f
- Identyfikator
- 9521754367
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały medyczneRękawice chirurgiczneRękawice jednorazowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00339438 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych – Rękawiczek chirurgicznych i jednorazowych na potrzeby SZPZLO Warszawa-Wawer
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW LECZNICTWA OTWARTEGO WARSZAWA - WAWER
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013076183
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Strusia 4/8
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-564
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapub@zoz-wawer.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zoz-wawer.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zoz_wawer/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych – Rękawiczek chirurgicznych i jednorazowych na potrzeby SZPZLO Warszawa-Wawer2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6269a1d2-7a05-45c9-a72e-68e1a3bebf1f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00339438
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00112224/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup wyrobów medycznych jednorazowych dla SZPZLO Warszawa-Wawer
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00293361
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZPZLO/Z-17/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 132662,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywną dostawę jednorazowych wyrobów medycznych
- rękawiczek chirurgicznych i jednorazowych na potrzeby SZPZLO Warszawa-Wawer.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33141420-0 - Rękawice chirurgiczne
18424300-0 - Rękawice jednorazowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne: postępowanie unieważnione z powodu obarczenia niemożliwą do usunięcia wadą.Zamawiający na etapie udzielania odpowiedzi na zapytania Wykonawców, podał sprzeczne informacje. Nie dopuścił rękawic z teksturą na końcach palców, pozostała powierzchnia gładka, grubość na palcach 0,09mm, grubość na dłoni 0,06mm (parametry zgodne z opisem przedmiotu zamówienia: grubość ścianki na palcach w przedziale 0,10 - 0,13 mm +/- 0,03, na dłoni w przedziale 0,07 - 0,09 mm +/- 0,01), przy jednocześnie podanej informacji, że wymaga zaoferowania rękawic zgodnie z parametrami podanymi w Formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Powyższe skutkowało dokonaniem nieprawidłowego wyboru najkorzystniejszej oferty.
Jednocześnie Zamawiający nie jest w stanie dokonać weryfikacji zakładanych parametrów z kartami katalogowymi dołączonymi do złożonych w przedmiotowym postępowaniu ofertami.
| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |