Kompleksowa modernizacja energetyczna obiektów użyteczności publicznej wraz z audytem na terenie Gminy Kikół

Gmina Kikół

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00339439
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00339439/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-13 13:17
Lokalizacja
Kikół, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-37baacd9-768f-4b94-95ee-1422cebe553f
Identyfikator
4660331828
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneIzolacja cieplnaRoboty elewacyjneRoboty budowlane w zakresie budynkówPokrywanie podłóg i ścianKładzenie płytekInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie okienInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie różnych nawierzchniInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty budowlane w zakresie łazienekRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie zabudowanych mebli

Wykonawcy

1 przyznane

KAROL DĄBROWSKIGolub-Dobrzyń, PL · lot 0
692 473,55 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00339439 z dnia 2026-07-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa modernizacja energetyczna obiektów użyteczności publicznej wraz z audytem na terenie Gminy Kikół

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kikół

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866548

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Kościuszki 7

1.5.2.) Miejscowość: Kikół

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-620

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kikol.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kikol.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa modernizacja energetyczna obiektów użyteczności publicznej wraz z audytem na terenie Gminy Kikół

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37baacd9-768f-4b94-95ee-1422cebe553f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00339439

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030629/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Kompleksowa modernizacja energetyczna obiektów użyteczności publicznej wraz z audytem na terenie Gminy Kikół

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskiego dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-2027: Priorytetu 2 Fundusze Europejskie dla czystej energii i ochrony zasobów środowiska regionu, Działania 2.17 Efektywność energetyczna OPPT

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00278428

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: In.271.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia dotyczy prac budowlanych polegających na kompleksowej modernizacji energetycznej obiektu składającego z się z: sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im. Ireny Sendlerowej w Woli wraz z zapleczem.
I. Zakres prac w sali gimnastycznej obejmuje w szczególności:
1. Remont podłogi:
• Demontaż i przeniesienie wyposażenia
• Usunięcie warstw istniejącej podłogi w Sali gimnastycznej
• Wykonanie nowych warstw projektowanej podłogi, izolacje
• Wykonanie obróbek
• Posprzątanie i montaż wyposażenia

2. Wymiana grzejników:
• Demontaż grzejników
• Montaż grzejników
• Roboty wykończeniowe

3. Termomodernizacja ścian zewnętrznych:
• Usunięcie zbędnych warstw, uzupełnianie tynków
• Termomodernizacja ścian zewnętrznych
• Tynki, prace wykończeniowe, rury spustowe, uchwyty do flagi, oświetlenia.

4. Termomodernizacja ścian zewnętrznych fundamentowych:
• Odkopanie ściany fundamentowej
• Demontaż schodów
• Usunięcie zbędnych warstw, uzupełnianie tynków
• Termomodernizacja ścian zewnętrznych
• Odtworzenie schodów z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych
• Roboty wykończeniowe
• Montaż barierek

5. Wymiana okien:
• Demontaż okien istniejących
• Montaż nowych okien
• Obróbki wew. i zew. , montaż parapetów

6. Wymiana drzwi zew. głównych:
• Demontaż drzwi istniejących
• Montaż nowych drzwi
• Obróbki wew. i zew.

7. Termomodernizacja dachu:
• Usunięcie zbędnych warstw, uzupełnianie warstw
• Termomodernizacja dachu, izoalcje
• Wymiana instalacji elektrycznej, oświetleniowej
• Wymiana rynien, rur spustowych
• Roboty Wykończeniowe
• Obróbki blacharskie

8. Remont WC:
• Demontaż wyposażenia łazienki
• Remont ścian wew. tynki, płytki, roboty hydrauliczne, roboty elektryczne
• Prace malarskie i wykończeniowe
• Montaż wyposażenia łazienki

9. Wymiana drzwi wew.:
• Demontaż drzwi wew.
• Montaż drzwi wew.
• Prace wykończeniowe

10. Montaż szafek z szatniach:
• Wyniesienie szafek z szatni
• Montaż szafek
II. Dostawa i montaż monitoringu obiektu obejmującego:
• Rejestrator obrazu video IP 16 kam.- 1 szt.
• Dysk HDD 6TB do zastosowań CCTV - 1szt.
• Kamery przemysłowe IP 6 MPx 2,8mm - 6 szt.
• Szafę serwerową z wyposażeniem -1 szt.
• Zasilanie awaryjne – 1 szt.
• Zasilacze, złączki, przewody sygnałowe I zasilające, peszle, puszki montażowe, uchwyty słupowe, pozostałe materiały montażowe i pomocnicze.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45321000-3 - Izolacja cieplna

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45421132-8 - Instalowanie okien

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 692473,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 692473,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 692473,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dom-Plast Karol Dąbrowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5030037861

7.3.3) Ulica: Słuchajska 4

7.3.4) Miejscowość: Golub-Dobrzyń

7.3.5) Kod pocztowy: 87-400

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 692473,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2026-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane