Dostawa medali sportowych, pucharów / statuetek dla drużyn oraz statuetek nagród indywidualnych
FUNDACJA ORŁY SPORTU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00339448
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00339448/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-13 13:19
- Lokalizacja
- Puck, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ee52db1d-7a37-49c2-b59a-a8f7ea1a75c6
- Identyfikator
- 5251437955
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
MedaleTrofeaUsługi pakowania zbiorczegoUsługi dostarczania paczek
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00339448 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa medali sportowych, pucharów / statuetek dla drużyn oraz statuetek nagród indywidualnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: FUNDACJA ORŁY SPORTU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012070310
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zamkowa 6
1.5.2.) Miejscowość: Puck
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-100
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@orlysportu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://orlysportu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13057791.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Sport
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa medali sportowych, pucharów / statuetek dla drużyn oraz statuetek nagród indywidualnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee52db1d-7a37-49c2-b59a-a8f7ea1a75c6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00339448
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00229631
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FOS.PN.4.2026.MS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 548780,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa medali sportowych, pucharów / statuetek dla drużyn oraz statuetek nagród indywidualnych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (zwane dalej OPZ) i Załącznik nr 7 do SWZ – Projektowane postanowienia Umowy (zwane dalej PPU).
4.5.3.) Główny kod CPV: 18512200-3 - Medale
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39298700-4 - Trofea
79921000-6 - Usługi pakowania zbiorczego
64121200-2 - Usługi dostarczania paczek
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu złożono następujące oferty:Nr oferty Nazwa (firma) i adres Wykonawcy Cena oferty brutto
zł
1 Trofeo Awards Sp. z o.o.
Terespotockie 12a
64-330 Opalenice
NIP PL 7882042724 1 079 029,48
2
Tryumf Sp. z o.o.
ul. Grabskiego 8
37-450 Stalowa Wola
NIP PL 8651006315
869 235,47
W ramach postępowania Wykonawcy mieli złożyć jako przedmiotowe środki dowodowe m.in. Projekt, tj. dwie koncepcje graficzne dla turnieju.
Obaj Wykonawcy załączyli do ofert ww. projekt, ale żaden z nich nie podpisał ww. przedmiotowego środka dowodowego.
Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie jednoznacznie określa w § 7 ust. 1:
Podmiotowe środki dowodowe, w tym oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy, oraz zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, przedmiotowe środki dowodowe, dokumenty, o których mowa w art. 94 ust. 2 ustawy, niewystawione przez upoważnione podmioty, oraz pełnomocnictwo przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym, a w przypadku postępowań lub konkursów o wartości mniejszej niż progi unijne, kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
Zamawiający w dokumentacji postępowania ponadto w pkt 9.12 SWZ wskazał Projekt musi być podpisany tak jak inne oświadczenia i dokumenty – sposób podpisania patrz zapisy SWZ.
Ponadto Zamawiający w dokumentacji postępowania nie dopuścił uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych (ustawa Prawo zamówień publicznych zakazuje ich uzupełniania jeśli podlegają one ocenie w kryteriach oceny ofert).
Po analizie przepisów prawa, orzecznictwa Krajowej Izby Odwoławczej oraz piśmiennictwa i wyników kontroli Zamawiający zobowiązany jest odrzucić obie oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit c - Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli została złożona przez wykonawcę, który nie złożył w przewidzianym terminie przedmiotowego środka dowodowego.
| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |