Wykonanie dokumentacji projektowej w ramach zadania pn.: „Modernizacja bazy techniczno-dydaktycznej Zespołu Szkół Spożywczo-Gastronomicznych przy ul. Komorskiej 17/23”.
Urząd m.st. Warszawy Dzielnica Praga-Południe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00339460
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00339460/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-13 13:21
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b766ea61-2401-472a-8080-d794c2d8863f
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00339460 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej w ramach zadania pn.: „Modernizacja bazy techniczno-dydaktycznej Zespołu Szkół Spożywczo-Gastronomicznych przy ul. Komorskiej 17/23”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd m.st. Warszawy Dzielnica Praga-Południe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grochowska 274
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-841
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pragapoludnie.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pragapld.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/282470/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej w ramach zadania pn.: „Modernizacja bazy techniczno-dydaktycznej Zespołu Szkół Spożywczo-Gastronomicznych przy ul. Komorskiej 17/23”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b766ea61-2401-472a-8080-d794c2d8863f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00339460
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016483/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Wykonanie dokumentacji projektowej w ramach zadania pn.: „Modernizacja bazy techniczno-dydaktycznej Zespołu Szkół Spożywczo-Gastronomicznych przy ul. Komorskiej 17/23”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Modernizacja bazy techniczno-dydaktycznej szkolnictwa zawodowego w wybranych placówkach oświatowych na terenie m.st. Warszawy” z programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza na lata 2021 – 2027, priorytet V Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu, działanie 5.4 Infrastruktura w edukacji zawodowej w ZIT2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00203991
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-VI-ZP/17/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej modernizacji bazy techniczno-dydaktycznej Zespołu Szkół Spożywczo-Gastronomicznych przy ul. Komorskiej 17/23 wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę w oparciu o Koncepcję i Ekspertyzę techniczną w zakresie ochrony przeciwpożarowej, modernizacji bazy techniczno-dydaktycznej Zespołu Szkół Spożywczo-Gastronomicznych przy ul. Komorskiej 17/23 oraz zgodnie z UCHWAŁĄ NR XLIII/1341/2008 RADY MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY z dnia 13 listopada 2008 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego rejonu ulicy Zamienieckiej.
2. Zamówienie obejmuje:
a) kompletny projekt architektoniczno-budowlany i wykonawczy (dla wszystkich specjalności) wraz ze wszystkimi opiniami, warunkami, uzgodnieniami, decyzjami i pozwoleniami (w tym pozwoleniem na budowę). Projekt budowlany winien być uzgodniony przez rzeczoznawcę ds. higieniczno-sanitarnych lub/oraz rzeczoznawcę ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych (jeśli zajdzie taka konieczność),
b) informację BIOZ – informację dotyczącą bezpieczeństwa i ochrony zdrowia ze względu na specyfikę obiektu budowlanego,
c) przedmiary robót w kolejności technologicznej dla wszystkich specjalności występujących w projekcie budowlano-wykonawczym,
d) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót,
e) kosztorysy inwestorskie dla wszystkich specjalności występujących w dokumentacji projektowej.
3. Założenia do projektowania:
Dokumentacja musi uwzględniać wszystkie branże robót budowlanych, niezbędnych do wykonania, aby uzyskać zakładany efekt dostosowania obiektu do wymagań przepisów w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów. Projekt powinien uwzględniać możliwości etapowego prowadzenia robót budowlanych.
Zamawiający, po dokonaniu wyboru Projektanta, przekaże Projektantowi pełnomocnictwo, uprawniające do występowania w imieniu Zamawiającego przed wszystkimi urzędami, instytucjami oraz osobami prawnymi w kwestiach związanych z wykonaniem dokumentacji projektowej i pozyskiwaniem wymaganych prawem niezbędnych warunków, uzgodnień i pozwoleń.
4. W wersji papierowej należy wykonać dokumentację projektową w 4 egzemplarzach, przedmiar robót oraz kosztorys inwestorski w 2 egzemplarzach. w formacie ath. i pdf specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót w 2 egzemplarzach wraz wersją elektroniczną wymienionych dokumentów.
5. Wykonana dokumentacja projektowa będzie zawierać całkowity zakres robót stanowiących przedmiot umowy wraz z symboliką materiałów i urządzeń.
6. Dokumentacja projektowa posiadać będzie klauzulę kompletności dla celu, jakiemu ma służyć, opracowana będzie zgodnie z wymogami prawa budowlanego oraz będzie zweryfikowana przez osoby uprawnione i posiadać będzie oświadczenie o zgodności wersji elektronicznej z wersją wykonaną metodą tradycyjną.
7. Opracowana dokumentacja projektowa umożliwi Zamawiającemu przeprowadzenie postępowania przetargowego na wykonanie robót budowlanych.
8. Szczegółowy opis oraz zakres usług określa załącznik nr 10 do SWZ
a) Opis przedmiotu zamówienia
b) Koncepcja
c) Ekspertyza
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 310000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 310000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 310000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Studio Budowlane UNITY S. C.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5222685739
7.3.3) Ulica: Apoloniusza Kędzierskiego nr 2 lok. 66
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-493
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 310000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |