Modernizacja pracowni w Zespole Szkół Łączności w Gdańsku przy ul. Podwale Staromiejskie, w ramach projektu: „Gdańsk Miastem Zawodowców - ETAP II”.
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00339464
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00339464/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-13 13:22
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2a16926d-a33a-4c3b-a0b6-8bf5c99f92f2
- Identyfikator
- 5840203274
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00339464 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pracowni w Zespole Szkół Łączności w Gdańsku przy ul. Podwale Staromiejskie, w ramach projektu: „Gdańsk Miastem Zawodowców - ETAP II”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000168372
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żaglowa 11
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-560
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 320 51 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drmg@gdansk.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drmg.gdansk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/drmg_gdansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja pracowni w Zespole Szkół Łączności w Gdańsku przy ul. Podwale Staromiejskie, w ramach projektu: „Gdańsk Miastem Zawodowców - ETAP II”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a16926d-a33a-4c3b-a0b6-8bf5c99f92f2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00339464
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00046229/44/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja pracowni w ZSŁ ul. Podwale Staromiejskie - Gdańsk Miastem Zawodowców - rozwój infrastruktury oraz wyposażenie szkół zawodowych w Gdańsku - ETAP II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267991
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 53/BZP-U.510.40.2026.MS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zadania jest realizacja zadania inwestycyjnego pod nazwą: Modernizacja pracowni w Zespole Szkół Łączności w Gdańsku
przy ul. Podwale Staromiejskie, w ramach projektu: „Gdańsk Miastem Zawodowców rozwój infrastruktury i wyposażenie szkół zawodowych w Gdańsku - ETAP II”.
Przedmiotem zadania jest realizacja robót budowlanych polegających na modernizacji pracowni w wybranych pomieszczeniach w budynku Zespołu Szkół Łączności w Gdańsku zlokalizowanego przy ul. Podwale Staromiejskie 51/52. Obszar Inwestycji objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego nr 1122 – Śródmieście działka 406, obręb 090. Zarówno obiekt jak i teren, na którym się znajduje, objęte są ochroną konserwatorską. Karta terenu do Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Gdańsk Śródmieście rejon Głównego Miasta nr 1110.
2. Zakres rzeczowy robót obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania, w tym następujące elementy:
a) rozbiórki i demontaże w salach lekcyjnych,
b) roboty budowlane wewnętrzne,
c) roboty instalacyjne obejmujące modernizację instalacji elektrycznych, teletechnicznych, oraz systemów wentylacji klimatyzacji,
d) roboty porządkowe, wywóz i utylizacja odpadów budowlanych.
3. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone
w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najwyżej ocenianej oferty wynosi 1 549 800,00 zł brutto, co oznacza, że przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości 310 520,00 zł brutto, a Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do wysokości ceny oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1549800 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1592850 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |