Opracowanie wielobranżowego projektu budowlano - wykonawczego przebudowy i modernizacji pomieszczeń bloku operacyjno – zabiegowego i traktu porodowego oraz części produkcyjnej apteki szpitalnej

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00339475
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00339475/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-13 13:25
Lokalizacja
Łuków, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6257a714-5a00-41a7-bc98-8507b4a8f289
Identyfikator
8251711719
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00339475 z dnia 2026-07-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie wielobranżowego projektu budowlano - wykonawczego przebudowy i modernizacji pomieszczeń bloku operacyjno – zabiegowego i traktu porodowego oraz części produkcyjnej apteki szpitalnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000306472

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: dr A. Rogalińskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Łuków

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-400

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@spzozlukow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzoz.lukow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://spzozlukow.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie wielobranżowego projektu budowlano - wykonawczego przebudowy i modernizacji pomieszczeń bloku operacyjno – zabiegowego i traktu porodowego oraz części produkcyjnej apteki szpitalnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6257a714-5a00-41a7-bc98-8507b4a8f289

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00339475

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00032425/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Opracowanie wielobranżowego projektu budowlano - wykonawczego przebudowy i modernizacji pomieszczeń bloku operacyjno – zabiegowego i traktu porodowego oraz części produkcyjnej apteki szpitalnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286536

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 14/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wielobranżowego projektu budowlano – wykonawczego przebudowy i modernizacji istniejących pomieszczeń Bloku Operacyjno - Zabiegowego i Traktu Porodowy w budynku B2 Szpitala oraz części produkcyjnej apteki szpitalnej w celu utworzenia pracowni leku jałowego przeznaczonej do przygotowania preparatów do żywienia pozajelitowego w budynku C wraz z projektem technologii medycznej (i farmaceutycznej), przy ul. Dr A. Rogalińskiego 3 (Działka nr ewidencyjny 8807/6, obręb 0003, Miasto Łuków).
Zakres opracowania dokumentacji oraz parametry techniczne zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ– Opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty ważnej w postępowaniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty.
2026-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi