Utwardzenie drogi gminnej na działkach nr 117, 98, 145/18, 114, 167/3 obręb 0001 – ul. Wieniawskiego w Kamieniu Pomorskim
GMINA KAMIEŃ POMORSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00339486
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00339486/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-13 13:27
- Lokalizacja
- Kamień Pomorski, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8462e95a-c89e-4cff-9038-ee7aed715102
- Identyfikator
- 9860157013
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00339486 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utwardzenie drogi gminnej na działkach nr 117, 98, 145/18, 114, 167/3 obręb 0001 – ul. Wieniawskiego w Kamieniu Pomorskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KAMIEŃ POMORSKI
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685585
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stary Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Kamień Pomorski
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-400
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@kamienpomorski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kamienpomorski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl/pn/kamienpomorski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utwardzenie drogi gminnej na działkach nr 117, 98, 145/18, 114, 167/3 obręb 0001 – ul. Wieniawskiego w Kamieniu Pomorskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8462e95a-c89e-4cff-9038-ee7aed715102
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00339486
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036846/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont drogi ul. Wieniawskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00161641
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PIGK.271.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pod nazwą:
„Utwardzenie drogi gminnej na działkach nr 117, 98, 145/18, 114, 167/3 obręb 0001 – ul. Wieniawskiego w Kamieniu Pomorskim”.
Inwestycja zlokalizowana jest na terenie Gminy Kamień Pomorski i obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na utwardzeniu istniejącej drogi gminnej poprzez wykonanie konstrukcji nawierzchni z prefabrykowanych elementów betonowych oraz wykonanie robót towarzyszących.
Zamówienie obejmuje wykonanie wszystkich robót budowlanych oraz czynności technicznych, organizacyjnych i formalnych niezbędnych do prawidłowej realizacji inwestycji, zgodnie z dokumentacją projektową, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiarami robót oraz projektowanymi postanowieniami umowy.
Realizacja inwestycji ma na celu poprawę dostępności komunikacyjnej terenów przyległych, zwiększenie bezpieczeństwa użytkowników drogi oraz podniesienie standardu infrastruktury drogowej na terenie gminy.
Zakres inwestycji obejmuje wykonanie drogi o długości około 0,473 km wraz z odpowiednią konstrukcją nawierzchni oraz elementami infrastruktury towarzyszącej.
Szczegółowe informacje w rozdziale 1 swz
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 292248,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 508492,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 292248,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Maxim construction sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9860263040
7.3.4) Miejscowość: Koniewo
7.3.5) Kod pocztowy: 72-510
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 292248,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-31| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |