Dostawa wyposażenia do żłobka w Osmolicach Pierwszych
Gmina Strzyżewice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00339489
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00339489/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-13 13:27
- Lokalizacja
- Strzyżewice, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e9a605da-2f9b-43a2-b67c-68b5d98e4e03
- Identyfikator
- 7132874811
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprzęt kuchennyMebleWyposażenie różneMeble przedszkolne
Wykonawcy
4 przyznane
PROEQUIP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
29 084,58 PLNTORO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLisia Góra, PL · lot 1
127 986 PLNALTARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL · lot 2
5491,57 PLNALTARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL · lot 3
48 694,42 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00339489 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia do żłobka w Osmolicach Pierwszych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Strzyżewice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019862
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strzyżewice 109
1.5.2.) Miejscowość: Strzyżewice
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-107
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: +48815666025
1.5.8.) Numer faksu: +48815666025
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@strzyzewice.lubelskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugstrzyzewice.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e9a605da-2f9b-43a2-b67c-68b5d98e4e031.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wyposażenia do żłobka w Osmolicach Pierwszych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e9a605da-2f9b-43a2-b67c-68b5d98e4e03
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00339489
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00054658/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Dostawa wyposażenia żłobka w Osmolicach Pierwszych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn.: „Utworzenie 30 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029- edycja 1 w Żłobku "OsmoSmyki", dz.ew. nr 542, obręb 0021 Osmolice Pierwsze, 23-107 Strzyżewice”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z KPO i ZO, Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00261382
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRII-ZP.271.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 178466,38 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1: Dostawa wyposażenia gastronomicznego1. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności zakup wyposażenia, określonego w załączniku nr 8a dla części nr 1 do SWZ wraz z jego dostarczeniem oraz zamontowaniem w miejscach wskazanych przez Zamawiającego tj. z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, a także montażem. Przez montaż należy rozumieć instalację kompletnego i gotowego do użycia wyposażenia (montaż będzie polegał w szczególności na złożeniu, zainstalowaniu, ustawieniu poszczególnych elementów wyposażenia będących przedmiotem zamówienia). Prace montażowe należy wykonywać zgodnie z zaleceniami producentów wyposażenia. Adres dostawy: Żłobek Osmo-Smyki, Osmolice Pierwsze 160B, 23-107 Strzyżewice
2. Zamawiający wymaga, aby dostarczone wyposażenie stanowiące przedmiot zamówienia było fabrycznie nowe, nieużywane, posiadało wymagane parametry, określone w arkuszu kalkulacji ceny, znajdowało się w stanie nieuszkodzonym, technicznie sprawnym, kompletne i gotowe do użytkowania oraz spełniało wymagane polskim prawem normy i było wolne od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych. Wyposażenie musi posiadać stosowne certyfikaty, atesty, aprobaty dopuszczające do sprzedaży i użytkowania na terenie RP.
3. Wykonawca, na co najmniej 2 dni przed planowaną dostawą, poinformuje o niej Zamawiającego wskazując daty oraz przewidywane godziny dostawy i montażu wyposażenia.
4. Dostawa przedmiotu zamówienia nastąpi w dniach roboczych tj. poniedziałek -
- piątek, w godzinach każdorazowo uzgodnionych z przedstawicielem Zamawiającego.
5. Umowa obejmuje również wszelkie badania dostarczonych elementów przedmiotu zamówienia w zakresie niezbędnym do oceny ich prawidłowego funkcjonowania, w tym podłączenie i uruchomienie (jeżeli dotyczy).
6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych.
7. Zamawiający nie stawia wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
8. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp.
9. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp.
10. Zamawiający nie wymaga złożenia oferty po uprzednim odbyciu wizji lokalnej lub sprawdzeniu dokumentów dostępnych na miejscu u zamawiającego.
11. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu.
12. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań.
13. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej.
14. Zamawiający nie przewiduje wyboru oferty najkorzystniejszej z zastosowaniem aukcji elektronicznej.
15. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty.
Zamawiający nie dopuszcza rozwiązań równoważnych.
Zamawiający nie wymaga w niniejszym postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych.
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych.
Zamówienie nie jest objęte dynamicznym systemem zakupów.
Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39221000-7 - Sprzęt kuchenny
4.5.5.) Wartość części: 17540,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2: Dostawa mebli1. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności zakup wyposażenia, określonego w załączniku nr 8b dla części nr 2 do SWZ wraz z jego dostarczeniem oraz zamontowaniem w miejscach wskazanych przez Zamawiającego tj. z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, a także montażem. Przez montaż należy rozumieć instalację kompletnego i gotowego do użycia wyposażenia (montaż będzie polegał w szczególności na złożeniu, zainstalowaniu, ustawieniu poszczególnych elementów wyposażenia będących przedmiotem zamówienia). Prace montażowe należy wykonywać zgodnie z zaleceniami producentów wyposażenia. Adres dostawy: Żłobek Osmo-Smyki, Osmolice Pierwsze 160B, 23-107 Strzyżewice
2. Zamawiający wymaga, aby dostarczone wyposażenie stanowiące przedmiot zamówienia było fabrycznie nowe, nieużywane, posiadało wymagane parametry, określone w arkuszu kalkulacji ceny, znajdowało się w stanie nieuszkodzonym, technicznie sprawnym, kompletne i gotowe do użytkowania oraz spełniało wymagane polskim prawem normy i było wolne od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych. Wyposażenie musi posiadać stosowne certyfikaty, atesty, aprobaty dopuszczające do sprzedaży i użytkowania na terenie RP.
3. Wykonawca, na co najmniej 2 dni przed planowaną dostawą, poinformuje o niej Zamawiającego wskazując daty oraz przewidywane godziny dostawy i montażu wyposażenia.
4. Dostawa przedmiotu zamówienia nastąpi w dniach roboczych tj. poniedziałek -
- piątek, w godzinach każdorazowo uzgodnionych z przedstawicielem Zamawiającego.
5. Umowa obejmuje również wszelkie badania dostarczonych elementów przedmiotu zamówienia w zakresie niezbędnym do oceny ich prawidłowego funkcjonowania, w tym podłączenie i uruchomienie (jeżeli dotyczy).
6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych.
7. Zamawiający nie stawia wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
8. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp.
9. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp.
10. Zamawiający nie wymaga złożenia oferty po uprzednim odbyciu wizji lokalnej lub sprawdzeniu dokumentów dostępnych na miejscu u zamawiającego.
11. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu.
12. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań.
13. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej.
14. Zamawiający nie przewiduje wyboru oferty najkorzystniejszej z zastosowaniem aukcji elektronicznej.
15. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty.
Zamawiający nie dopuszcza rozwiązań równoważnych.
Zamawiający nie wymaga w niniejszym postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych.
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych.
Zamówienie nie jest objęte dynamicznym systemem zakupów.
Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble
4.5.5.) Wartość części: 109869,68 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 3: Dostawa wyposażenia sanitarnego1. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności zakup wyposażenia, określonego w załączniku nr 8c dla części nr 3 do SWZ wraz z jego dostarczeniem oraz zamontowaniem w miejscach wskazanych przez Zamawiającego tj. z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, a także montażem. Przez montaż należy rozumieć instalację kompletnego i gotowego do użycia wyposażenia (montaż będzie polegał w szczególności na złożeniu, zainstalowaniu, ustawieniu poszczególnych elementów wyposażenia będących przedmiotem zamówienia). Prace montażowe należy wykonywać zgodnie z zaleceniami producentów wyposażenia. Adres dostawy: Żłobek Osmo-Smyki, Osmolice Pierwsze 160B, 23-107 Strzyżewice
2. Zamawiający wymaga, aby dostarczone wyposażenie stanowiące przedmiot zamówienia było fabrycznie nowe, nieużywane, posiadało wymagane parametry, określone w arkuszu kalkulacji ceny, znajdowało się w stanie nieuszkodzonym, technicznie sprawnym, kompletne i gotowe do użytkowania oraz spełniało wymagane polskim prawem normy i było wolne od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych. Wyposażenie musi posiadać stosowne certyfikaty, atesty, aprobaty dopuszczające do sprzedaży i użytkowania na terenie RP.
3. Wykonawca, na co najmniej 2 dni przed planowaną dostawą, poinformuje o niej Zamawiającego wskazując daty oraz przewidywane godziny dostawy i montażu wyposażenia.
4. Dostawa przedmiotu zamówienia nastąpi w dniach roboczych tj. poniedziałek -
- piątek, w godzinach każdorazowo uzgodnionych z przedstawicielem Zamawiającego.
5. Umowa obejmuje również wszelkie badania dostarczonych elementów przedmiotu zamówienia w zakresie niezbędnym do oceny ich prawidłowego funkcjonowania, w tym podłączenie i uruchomienie (jeżeli dotyczy).
6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych.
7. Zamawiający nie stawia wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
8. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp.
9. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp.
10. Zamawiający nie wymaga złożenia oferty po uprzednim odbyciu wizji lokalnej lub sprawdzeniu dokumentów dostępnych na miejscu u zamawiającego.
11. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu.
12. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań.
13. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej.
14. Zamawiający nie przewiduje wyboru oferty najkorzystniejszej z zastosowaniem aukcji elektronicznej.
15. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty.
Zamawiający nie dopuszcza rozwiązań równoważnych.
Zamawiający nie wymaga w niniejszym postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych.
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych.
Zamówienie nie jest objęte dynamicznym systemem zakupów.
Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39290000-1 - Wyposażenie różne
4.5.5.) Wartość części: 5140,50 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 4: Dostawa wyposażenia dydaktycznego1. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności zakup wyposażenia, określonego w załączniku nr 8d dla części nr 4 do SWZ wraz z jego dostarczeniem oraz zamontowaniem w miejscach wskazanych przez Zamawiającego tj. z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, a także montażem. Przez montaż należy rozumieć instalację kompletnego i gotowego do użycia wyposażenia (montaż będzie polegał w szczególności na złożeniu, zainstalowaniu, ustawieniu poszczególnych elementów wyposażenia będących przedmiotem zamówienia). Prace montażowe należy wykonywać zgodnie z zaleceniami producentów wyposażenia. Adres dostawy: Żłobek Osmo-Smyki, Osmolice Pierwsze 160B, 23-107 Strzyżewice
2. Zamawiający wymaga, aby dostarczone wyposażenie stanowiące przedmiot zamówienia było fabrycznie nowe, nieużywane, posiadało wymagane parametry, określone w arkuszu kalkulacji ceny, znajdowało się w stanie nieuszkodzonym, technicznie sprawnym, kompletne i gotowe do użytkowania oraz spełniało wymagane polskim prawem normy i było wolne od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych. Wyposażenie musi posiadać stosowne certyfikaty, atesty, aprobaty dopuszczające do sprzedaży i użytkowania na terenie RP.
3. Wykonawca, na co najmniej 2 dni przed planowaną dostawą, poinformuje o niej Zamawiającego wskazując daty oraz przewidywane godziny dostawy i montażu wyposażenia.
4. Dostawa przedmiotu zamówienia nastąpi w dniach roboczych tj. poniedziałek -
- piątek, w godzinach każdorazowo uzgodnionych z przedstawicielem Zamawiającego.
5. Umowa obejmuje również wszelkie badania dostarczonych elementów przedmiotu zamówienia w zakresie niezbędnym do oceny ich prawidłowego funkcjonowania, w tym podłączenie i uruchomienie (jeżeli dotyczy).
6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych.
7. Zamawiający nie stawia wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
8. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp.
9. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp.
10. Zamawiający nie wymaga złożenia oferty po uprzednim odbyciu wizji lokalnej lub sprawdzeniu dokumentów dostępnych na miejscu u zamawiającego.
11. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu.
12. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań.
13. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej.
14. Zamawiający nie przewiduje wyboru oferty najkorzystniejszej z zastosowaniem aukcji elektronicznej.
15. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty.
Zamawiający nie dopuszcza rozwiązań równoważnych.
Zamawiający nie wymaga w niniejszym postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych.
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych.
Zamówienie nie jest objęte dynamicznym systemem zakupów.
Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39161000-8 - Meble przedszkolne
4.5.5.) Wartość części: 45916,20 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17010,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29084,58 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 29084,58 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ProEquip sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 543457012
7.3.3) Ulica: Karmelkowa 33-35 paw.4
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 52-437
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29084,58 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 127986,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 179508,17 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 127986,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Toro spółka zoo
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 524800083
7.3.3) Ulica: Breń, 64a
7.3.4) Miejscowość: Breń
7.3.5) Kod pocztowy: 33-140
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 127986,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3990,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9660,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5491,57 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALTARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 526580763
7.3.3) Ulica: Warszawska 151
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-547
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5491,57 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48694,42 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 52150,59 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48694,42 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALTARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 526580763
7.3.3) Ulica: Warszawska 151
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-547
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48694,42 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |