DOSTAWA TUSZY, TONERÓW DO DRUKAREK ATRAMENTOWYCH, LASEROWYCH I URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH
Dowództwo 1 Brygady Logistycznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00339507
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00339507/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-13 13:33
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-80461c96-30b0-4098-8fb2-f6efa14555e7
- Identyfikator
- 9671180577
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wkłady barwiąceToner do drukarek laserowych/faksówGłowice barwiące do maszyn drukujących
Wykonawcy
3 przyznane
NETPRINT SPÓŁKA CYWILNA JERZY WASIELA, BARTOSZ SZOSTAKOŚWIĘCIM, PL · lot 0
187 267,5 PLNPRAXIS ŁÓDŹ PILECKA I PETLAK SPÓŁKA JAWNAŁÓDŹ, PL · lot 1
42 066 PLNPRAXIS ŁÓDŹ PILECKA I PETLAK SPÓŁKA JAWNAŁÓDŹ, PL · lot 2
8560,8 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00339507 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA TUSZY, TONERÓW DO DRUKAREK ATRAMENTOWYCH,
LASEROWYCH I URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dowództwo 1 Brygady Logistycznej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 093171090
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Powstańców Warszawy 2
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-681
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 1blog.zampub@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.1blog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/1blog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOSTAWA TUSZY, TONERÓW DO DRUKAREK ATRAMENTOWYCH,LASEROWYCH I URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80461c96-30b0-4098-8fb2-f6efa14555e7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00339507
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00079868/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Sukcesywne dostawy tonerów i wkładów barwiących
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00249021
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 01//Łącz/D/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 425289,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I – Zakup tonerów do maszyn drukujących.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
2. Wykonawca udzieli gwarancji na przedmiot zamówienia, liczony w pełnych miesiącach, przy czym Wykonawca nie może udzielić gwarancji krótszej niż 18 miesięcy i dłuższej niż 24 miesiące liczonej od daty odbioru przedmiotu umowy (zgodna ze złożoną ofertą);
3. Termin wykonania zamówienia podstawowego: zgodnie z ofertą Wykonawcy
jednakże nie może być krótszy niż 9 dni roboczych i nie dłuższy niż 21 dni roboczych od dnia zawarcia umowy,
- termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji liczony analogicznie jak
w przypadku zamówienia podstawowego zgodnie z ofertą Wykonawcy
jednakże nie może być krótszy niż 9 dni roboczych i nie dłuższy niż 21 dni roboczych od wysłania zawiadomienia - informacji od Zamawiającego,
że zamierza z prawa opcji skorzystać.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30125100-2 - Wkłady barwiące
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30125110-5 - Toner do drukarek laserowych/faksów
4.5.5.) Wartość części: 280540,10 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II – Zakup tonerów do maszyn drukujących1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
2. Wykonawca udzieli gwarancji na przedmiot zamówienia, liczony w pełnych miesiącach, przy czym Wykonawca nie może udzielić gwarancji krótszej niż 18 miesięcy i dłuższej niż 24 miesiące liczonej od daty odbioru przedmiotu umowy (zgodna ze złożoną ofertą);
3. Termin wykonania zamówienia podstawowego: zgodnie z ofertą Wykonawcy
jednakże nie może być krótszy niż 9 dni roboczych i nie dłuższy niż 21 dni roboczych od dnia zawarcia umowy,
- termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji liczony analogicznie jak
w przypadku zamówienia podstawowego zgodnie z ofertą Wykonawcy
jednakże nie może być krótszy niż 9 dni roboczych i nie dłuższy niż 21 dni roboczych od wysłania zawiadomienia - informacji od Zamawiającego,
że zamierza z prawa opcji skorzystać.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30125100-2 - Wkłady barwiące
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30125110-5 - Toner do drukarek laserowych/faksów
4.5.5.) Wartość części: 122307,28 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III – Zakup głowic, tonerów do maszyn drukujących1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
2. Wykonawca udzieli gwarancji na przedmiot zamówienia, liczony w pełnych miesiącach, przy czym Wykonawca nie może udzielić gwarancji krótszej niż 18 miesięcy i dłuższej niż 24 miesiące liczonej od daty odbioru przedmiotu umowy (zgodna ze złożoną ofertą);
3. Termin wykonania zamówienia podstawowego: zgodnie z ofertą Wykonawcy
jednakże nie może być krótszy niż 9 dni roboczych i nie dłuższy niż 21 dni roboczych od dnia zawarcia umowy,
- termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji liczony analogicznie jak
w przypadku zamówienia podstawowego zgodnie z ofertą Wykonawcy
jednakże nie może być krótszy niż 9 dni roboczych i nie dłuższy niż 21 dni roboczych od wysłania zawiadomienia - informacji od Zamawiającego,
że zamierza z prawa opcji skorzystać.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30125100-2 - Wkłady barwiące
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30192112-9 - Głowice barwiące do maszyn drukujących
4.5.5.) Wartość części: 22441,95 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 187267,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 877924,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 187267,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Bartosz Szostak NETPRINT S.C.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: KONSULTING Jerzy Wasiela
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5492377143
7.3.3) Ulica: ul. Unii Europejskiej nr 10
7.3.4) Miejscowość: Oświęcim
7.3.5) Kod pocztowy: 32-600
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 187267,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 42066,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 183147,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 42066,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRAXIS Łódź Pilecka i Petlak Sp. jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7251020624
7.3.3) Ulica: ul. Przędzalniana 35
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 90-035
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 42066,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8560,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 44255,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8560,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRAXIS Łódź Pilecka i Petlak Sp. jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7251020624
7.3.3) Ulica: ul. Przędzalniana 35
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 90-035
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8560,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 dni
| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |