Wykonanie robót budowlanych (...) w siedzibie Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA na potrzeby utworzenia archiwum zakładowego (realizacja w ramach zadania inwestycyjnego nr C/OM/VIII/P1/59)
Miasto Stołeczne Warszawa - Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA Jednostka Budżetowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00339617
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00339617/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-13 13:55
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-80bccf9a-1584-4c2e-a4d4-326d4181e180
- Identyfikator
- 5262519160
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00339617 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych (...) w siedzibie Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA na potrzeby utworzenia archiwum zakładowego (realizacja w ramach zadania inwestycyjnego nr C/OM/VIII/P1/59)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa - Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA Jednostka Budżetowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017189671
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rozbrat 26
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-429
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@aktywnawarszawa.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.aktywnawarszawa.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://aktywnawarszawa.ezamawiajacy.pl/pn/aktywnawarszawa/demand/298149/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych (...) w siedzibie Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA na potrzeby utworzenia archiwum zakładowego (realizacja w ramach zadania inwestycyjnego nr C/OM/VIII/P1/59)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80bccf9a-1584-4c2e-a4d4-326d4181e180
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00339617
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019001/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wykonanie robót budowlanych polegających na adaptacji pomieszczeń w siedzibie Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa na potrzeby utworzenia archiwum zakładowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298696
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP1/RB/9/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na adaptacji pomieszczeń w siedzibie Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa na potrzeby utworzenia archiwum zakładowego (realizacja w ramach zadania inwestycyjnego nr: C/OM/VIII/P1/59). Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz Projektowanymi Postanowieniami Umowy, stanowiącymi odpowiednio Załącznik nr 1 i 2 do SWZ.
2. Zamawiający, z uwagi na charakter zamówienia przewiduje dokonanie wizji lokalnej terenu, na którym będzie realizowany przedmiot zamówienia.
Odbycie wizji lokalnej jest obowiązkowe, pod rygorem odrzucenia oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu zostały złożone cztery oferty.Oferta Wykonawcy PB PROBUD 1 TADEUSZ PAWŁOWSKI została odrzucona. Spośród pozostałych ofert najwyższą liczbę punktów w kryteriach oceny ofert uzyskała oferta złożona przez Sentta Sp. z o.o. ul. Baśniowa 5, 05-191 Stare Pieścirogi. Cena tej oferty wynosi 711 000,00 zł brutto i przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia,
tj. 603 928,06 zł brutto. Zamawiający nie posiada możliwości zwiększenia środków finansowych do wysokości ceny tej oferty.
W związku z powyższym Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 3 Ustawy unieważnia przedmiotowe postępowanie, gdyż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |