Zakup wyposażenia szkoły i sali gimnastycznej.

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dopiewcu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00339788
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00339788/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-13 14:20
Lokalizacja
Dopiewiec, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c2dc0d5f-5ac7-4b97-b7a8-71896ab68dc0
Identyfikator
7772742082
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt dydaktycznyMonitory dotykoweStacje roboczeWyświetlacze płaskieKlawiatury komputeroweMeble szkolnePojemniki i kosze na odpady i śmieciDrążki gimnastycznePiłki do ćwiczeńMaty gimnastycznePłotkiSprzęt do sportów uprawianych na boiskach lub na kortachSprzęt gimnastyczny

Wykonawcy

2 przyznane

'NOWA SZKOŁA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 1
164 316,3 PLN
"SPORTPLUS.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"Myślenice, PL · lot 2
48 713 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00339788 z dnia 2026-07-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wyposażenia szkoły i sali gimnastycznej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dopiewcu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001225014

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szkolna 7

1.5.2.) Miejscowość: Dopiewiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-070

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@spdopiewiec.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: spdopiewiec.szkolnastrona.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c2dc0d5f-5ac7-4b97-b7a8-71896ab68dc0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup wyposażenia szkoły i sali gimnastycznej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2dc0d5f-5ac7-4b97-b7a8-71896ab68dc0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00339788

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043831/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup wyposażenia szkoły i sali gimnastycznej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00152673

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – Sprzęt komputerowy.
Szczegółowy opis i zakres zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1a do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30231320-6 - Monitory dotykowe

30214000-2 - Stacje robocze

30231310-3 - Wyświetlacze płaskie

30237460-1 - Klawiatury komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 85300,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 – Meble i inne wyposażenie.
Szczegółowy opis i zakres zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1a do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39160000-1 - Meble szkolne

34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

4.5.5.) Wartość części: 163079,07 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 – Sprzęt sportowy.
Szczegółowy opis i zakres zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1a do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37422100-3 - Drążki gimnastyczne

37441700-8 - Piłki do ćwiczeń

37421000-5 - Maty gimnastyczne

37453600-4 - Płotki

37450000-7 - Sprzęt do sportów uprawianych na boiskach lub na kortach

37420000-8 - Sprzęt gimnastyczny

4.5.5.) Wartość części: 50101,96 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 20.04.2026 r. Zamawiający poinformował o wyborze oferty Wykonawcy ALTARE Sp. z o.o., ul. Warszawska 151, 25-547 Kielce, NIP 6572982438, jako oferty najkorzystniejszej w części 1 postępowania. Oferta uzyskała 100,00 pkt zgodnie z kryteriami oceny ofert określonymi w SWZ.
Pismem z dnia 08.05.2026 r. Wykonawca został wezwany do podpisania umowy w sprawie zamówienia publicznego na dzień 18.05.2026 r. o godz. 12:00 w siedzibie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Dopiewcu przy ul. Szkolnej 7 w Dopiewcu. Wezwanie zostało sporządzone w formie papierowej, przesłane pocztą tradycyjną i skutecznie doręczone w dniu 11.05.2026 r. Dodatkowo skan pisma przesłano na podany adres poczty elektronicznej.
W wyznaczonym terminie, tj. w dniu 18.05.2026 r., żaden przedstawiciel Wykonawcy nie stawił się w siedzibie Zamawiającego w celu podpisania umowy. W związku z powyższym Zamawiający uznał, że Wykonawca ALTARE Sp. z o.o. uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
W części 1 postępowania została złożona jedna oferta. Wobec braku pozostałych ofert w tej części Zamawiający nie ma możliwości dokonania ponownego badania i oceny ofert, o którym mowa w art. 263 ustawy Pzp. Mając powyższe na uwadze, Zamawiający unieważnia postępowanie w części 1.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 164316,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 270489,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 164316,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Nowa Szkoła sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7250013378

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 164316,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 39474,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 78557,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48713,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPORTPLUS.PL sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6812073848

7.3.4) Miejscowość: Myślenice

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48713,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2026-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy