FESTIWAL MATEMATYKI „MATEMATYKA NA CO DZIEŃ DLA KLAS I-VIII”
Krośnieński Związek Powiatowo-Gminny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00339807
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00339807/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-13 14:23
- Lokalizacja
- Krosno Odrzańskie, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-75c2284a-b552-4a9d-8387-e6662d3d2501
- Identyfikator
- 9261676072
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00339807 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
FESTIWAL MATEMATYKI „MATEMATYKA NA CO DZIEŃ DLA KLAS I-VIII”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Krośnieński Związek Powiatowo-Gminny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366026987
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piastów 10B
1.5.2.) Miejscowość: Krosno Odrzańskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-600
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: transport@krosnoodrzanskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ezamowienia.gov.pl/pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-75c2284a-b552-4a9d-8387-e6662d3d25011.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Krośnieński Związek Powiatowo-Gminny
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Krośnieński Związek Powiatowo-Gminny
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
FESTIWAL MATEMATYKI „MATEMATYKA NA CO DZIEŃ DLA KLAS I-VIII”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75c2284a-b552-4a9d-8387-e6662d3d2501
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00339807
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie zajęć edukacyjnych dla uczniów w ramach projektu: „Młodzi górą - program rozwoju kompetencji dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych” Wnioskodawca: Krośnieński Związek Powiatowo-Gminny Numer umowy : FELB.06.15-IZ.00-0027/25-00 z dnia 29.12.2025 r.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253298
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/02/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 85365,86 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie zajęć edukacyjnych dla uczniów w ramach projektu: „Młodzi górą - program rozwoju kompetencji dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych”
Wnioskodawca: Krośnieński Związek Powiatowo-Gminny
Numer umowy : FELB.06.15-IZ.00-0027/25-00 z dnia 29.12.2025 r.
Zamawiający podzielił postępowanie na części, gdzie każde stanowi przedmiot innego postępowania.
Niniejsze postępowanie dotyczy postępowania pn: Festiwal Matematyki „Matematyka na co dzień dla klas I-VIII”
Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79953000-9 - Usługi w zakresie organizacji festiwali
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 57933,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 57933,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 57933,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rever Leszek Masklak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9291571254
7.3.4) Miejscowość: Świdnica
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 57933,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-25| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |