PRZYGOTOWANIE DOKUMENTACJI SZBI Z PRZEPROWADZENIEM SZKOLEŃ ORAZ WYKONANIE AUDYTU, DOSTAWA AKTUALIZACJI OPROGAMOWANIA ANTYWIRUSOWEGO, DOSTAWA AKTUALIZACJI OPROGRAMOWANIA DO AUDYTU IT,
"SZPITAL W SZCZECINKU" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W SZCZECINKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00339833
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00339833/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-13 14:28
- Lokalizacja
- Szczecinek, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3a89797c-c800-4aea-b2f9-48c595a27f2c
- Identyfikator
- 6731857008
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00339833 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
PRZYGOTOWANIE DOKUMENTACJI SZBI Z PRZEPROWADZENIEM SZKOLEŃ ORAZ WYKONANIE AUDYTU, DOSTAWA AKTUALIZACJI OPROGAMOWANIA ANTYWIRUSOWEGO, DOSTAWA AKTUALIZACJI OPROGRAMOWANIA DO AUDYTU IT,
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "SZPITAL W SZCZECINKU" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W SZCZECINKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320524190
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 38
1.5.2.) Miejscowość: Szczecinek
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-400
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 516516519
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpital.szczecinek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.szpital.szczecinek.pl/index.php?kategoria=2&podkategoria=0
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3a89797c-c800-4aea-b2f9-48c595a27f2c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRZYGOTOWANIE DOKUMENTACJI SZBI Z PRZEPROWADZENIEM SZKOLEŃ ORAZ WYKONANIE AUDYTU, DOSTAWA AKTUALIZACJI OPROGAMOWANIA ANTYWIRUSOWEGO, DOSTAWA AKTUALIZACJI OPROGRAMOWANIA DO AUDYTU IT,2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a89797c-c800-4aea-b2f9-48c595a27f2c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00339833
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program funduszy UE: Instrument Unii Europejskiej na rzecz Odbudowy (EURI) (2021/2027) Identyfikator funduszy UE: Krajowy Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO) inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”, będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 17/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 387592,68 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zadanie 1 Przygotowanie dokumentacji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) zgodnie z normą ISO 27001, wdrożenia SZBI wraz z opracowaniem Polityki Bezpieczeństwa Informacji (PBI) w Szpitalu w Szczecinku sp. z o.o., przeprowadzenie szkoleń specjalistycznych oraz materiałów edukacyjnych dla pracowników w kontekście wdrożonego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnie z normą ISO 27001 dla kadry kierowniczej oraz pracowników szpitala, przeprowadzenie testów bezpieczeństwa oraz wykonanie audytu końcowego4.5.3.) Główny kod CPV: 72810000-1 - Usługi audytu komputerowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
72820000-4 - Usługi testowania komputerów
4.5.5.) Wartość części: 199000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Zadanie 2 Dostawa oprogramowania antywirusowego ESET PROTECT ENTERPRISE4.5.3.) Główny kod CPV: 48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego
4.5.5.) Wartość części: 125000 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3. Zadanie 3 Dostawa aktualizacji oprogramowania eAuditor V8*4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
4.5.5.) Wartość części: 35156,91 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4. Zadanie 4 Dostawa i montaż szafy wandaloodpornej 42U*4.5.3.) Główny kod CPV: 31213300-5 - Szafy kablowe
4.5.5.) Wartość części: 28435,77 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w toku badania ofert jest zobowiązany do rzetelnego sprawdzenia złożonych ofert,
z uwagi na przedłużający się proces badania ofert do dnia 29.06.2026 Zamawiający nie mógł
podpisać umowy z Wykonawcą na realizację Zadania 1, natomiast zgodnie z zapisami OPZ do
Zadania 1 dla Podzadanie 1e. Zakup szkoleń z cyberbezpieczeństwa oraz materiałów
edukacyjnych dla pracowników Szpital w Szczecinku sp. z o.o. został określony termin
udostępnienia szkolenia na dzień 29.06.2026.
W związku z powyższym nie jest możliwe zawarcie umowy niepodlegającej unieważnieniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 94901,52 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 226320 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 115873,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 159221,04 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 115873,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Comdrev.pl Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6731030450
7.3.3) Ulica: Szczecińska 45
7.3.4) Miejscowość: Szczecinek
7.3.5) Kod pocztowy: 78-400
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 115873,38 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-07-06Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 43243,11 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 43243,11 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 43243,11 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BTC Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9552061116
7.3.3) Ulica: ul 1 Maja 38
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 71-627
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 43243,11 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-07-06Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41143,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 41143,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41143,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Comdrev.pl Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6731030450
7.3.3) Ulica: Ul. Szczecińska 45
7.3.4) Miejscowość: Szczecinek
7.3.5) Kod pocztowy: 78-400
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41143,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-07-10| 2026-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |